2733
2739

خونه جاریم هستیم دوس نداشتم شب بمونیم شوهرم گفت میمونیم صبح زود میریم منم برا دخترم پوشک نیاورده بودم پنج سال و نیمشه یه شبایی تا صبح میخوابه پوشک میکنم پوشکش خشکه اما یه شبای دیگه پوشکش خیسه امشبم استرس داشتم الان بردمش دسشویی از جاریم یه پوشک گرفتم گفتم محض اطمینان اما نمیدونم چرا عذاب وجدان دارم احساس میکنم دخترم خورد شده برادرشوهرم با تعجب گفت پوشک میشه؟

از خودم بدم میاد الان میگم کاش تا صبح میزاشتمش رو پای خودم ولی نمیگفتم شب ادراری داره چیکار کنم به نظرتون چی بهشون بگم که بعدا دخترم مسخره یا سرزنش نکنن؟

بجه خودش کوچیکه و شب تو خواب بیدار میشه میره دسشویی

فکر کردم چی شده 

از دیشب از اسم جاری می ترسم 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخی چه بد اگه حرفی شد بگو محض اطمینان چون خونه شماس یه وقت نگه دستشویی دارم احتیاط پوشک کردم تا فرش کثیف نشه شمام نو زحمت بیوفتید یه چیز اینجوری بگو 

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰

ول کن بابا بهش فک نکن

دیگه یکی باید خیلی بیشعور باشه بچه ی کوچیکو بخاطر همچین چیزی مسخره کنه

بعدم میگفتی چون نگران رختخواب شمام میخوام محکم کاری کنم شرمنده تون نشم وگرنه بچه م خودش حواسش هس

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2738

شما باید یه تشک شبیه تشک تعویض درست کنی که دولایه پارچه باشه و وسطش یه لایه پلاستیک که رطوبت رو رد نکنه. هرجا میری اونو ببر وقتی دخترت خوابید اونو پهن کن زیرش. وقتی خوابه اینکارو انجام بده که خودش متوجه نشه. الانم دیگه کاری نمیشه کرد. ولی شب‌ادراریش رو درمان کن. پهلوهاشو حتما گرم نگه‌دار و با روغن بادام‌تلخ یا زیتون چرب کن و ببند. شب قبل خواب آب بهش نده. قبل خواب دسشویی ببر. و شب‌ها از تو خواب بیدارش کن و دسشویی ببرش

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

اصلا لازم نیس چیزی بگی بچه ها با هم فرق دارن قرار نیس همه بچه ها زود از پوشک گرفته بشن

پسر منم ۵سالشه یه شبایی شب ادراری داره اصلا هم خجالت نمیکشم از گفتنش به خودشم میگم مامان جان نگران نباش چیزی که با آب و مایع شسته میشه غصه نداره 

دارم گریه می کنم

دیگه کاریه ک شده مقصر اصلی شوهرته یا باید از اول میگفت ک خودت پوشک ببری یا وقتی میدونه همچین مسئله ایی هست کلا میگفت نه شب میریم خونه خودمون 

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
2706