2733
2734
عنوان

ماشین فروختیم

147 بازدید | 24 پست

یه ساله یه ماشین صفر فروختم به دلال حالا اونم به یه دلال دیگه فروخته و بعدشم اون به مصرف کننده فروخته...

حالا بعد یسال هنوز اون طرف نرفته سند بزنه ماشین رو ماهم یبار توقیف پلاک زدیم که پلیس ماشین رو ببره پارکینگ ولی نمیدونم طرف چجوری شماره مارو گیر آورده و الانم چون فهمیده ماشین توقیف پلاک خورده از پارکینگ خونش درنمیاره 

میخوایم بریم شکایت کنیم ولی نمیدونیم از دست اون دلالی که ما ماشین رو بهش فروختیم شکایت کنیم یا اون مصرف کندده ای که الان ماشین دستشه 

میشه راهنمایی کنید لطفا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه پول و به شما نداده پارسال؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اشتباه مون این بود که اون دلال بخاطر اینکه به هودش مالیات و... نخوره ماشین منو بنام نزد عوضش وکالت ب ...

خبهمه این کارو میکنن اما برای وکالت مهلتمثلا دوماهه میذارن که طرفمجاب بشه پلاک بزنه

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
خبهمه این کارو میکنن اما برای وکالت مهلتمثلا دوماهه میذارن که طرفمجاب بشه پلاک بزنه

چقدر حروفم به هم چسبیده🫤

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2740

فک کنم باید بری پلیس بعلاوه 10

عزبزان کسی بوده هم طرح مادران و هم ازاد ماشین ثبت نام کرده باشه؟ 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ماهم همین کارو کردیم 

وکالت دوماهه دادیم ولی الان وکالت خیلی وقته باطل شده و این دلالی هم که بهش فروختیم اصلا همکاری نمیکنه باهامون میگه به من ربطی نداره خودتون پیگیر باشین 

آره گرفتیم کامل  فقط مشکل مون الان اینه که این طرف نمیره سند بزنه ماشین رو

همسرمم همین مشکل و داشت 

شب منو تگ کنید براتون بگم چیکار کردیم 

فقط یادمه شکایت کردیم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ماهم همین کارو کردیم  وکالت دوماهه دادیم ولی الان وکالت خیلی وقته باطل شده و این دلالی هم که ب ...

مگه پول و به شما نداده پارسال؟

ما پول مونو گرفتیم اما ماشین دست دوتا دلال بوده بعد این طرف خریده ازش 

حالا هم زنگ زده به من میگه اصل مدارکتو بفرس یا وکالت بده بهم دوباره که برم بنام بزنم 

منم گفتم نه مدارکمو میفرستم نه بهت وکالت میدم

ماشینو با مدارکی که نشون بده خریدی بیار اینجا تا برم همون موقع بزنم بنامت ولی طرف تا الان چندبار بهم دروغ گفته و حرفشو عوض کرده

2706