2737
2734

سه روزه سرماخوردم بهتر بودم خودم مایعات و درمان خونگی انجام میدادم الان امروز بیدارشدنی دیدم هم صدام گرفته گاها هم سرفه خلطی دارم ولی حالم خوبه برم دکتر چرک خشک کن یا امپولش میده یا همونجوری خودم توخونه مایعات بخورم  و قرقره اینا بکنم تا خوب بشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۱۷ هفتم سرماخوردم سینوسام عفونت کرده دکتر آموکسی سیلین ۵۰۰ داده و قرص جوشان سی ، میترسم خشک کننده ضرر داشته باشه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
2728
بستگی داره  اگه بیماری ویروسی باشه آنتی بیوتیک تجویز نمیشه ، اگر هم بشه فایده ای نداره ، باید ...

دکتر بهداشت گفت الان ویروسیه سرماخوردگی استراحت کن مایعات بخور دارو نمیخاد

منم ۱۷ هفتم سرماخوردم سینوسام عفونت کرده دکتر آموکسی سیلین ۵۰۰ داده و قرص جوشان سی ، میترسم خشک کنند ...

اموکسی شنیدم مجازه ولی نمیدونم توماه اخر میشه خورد یانه منم میترسم میگن ماه اخر ضرر داره چرک خشک کن اینا

2740
من که سرما خوردم ولی دکتر نرفتم  بری فک نکنم چیز خاصی ام بده مگر عفونت باشه،تاریخ زایمانت چندم ...

گلوم چرک دارن شدید نیست ولی داره تندتند عرق میکنم صدامم گرفته ازصبحم چنبار سرفه خلطی کردم با اینکه سه روزه خودمو بستم به مایعات و قرقره و شربت ابلیموعسل و بخور اینا

نه فقط استامینوفن ساده میخورم لا دیفن هم قرقره کردم 

من خیلی آبریزش بینی دارم دوبار دیفن خوردم😟 قرقرش تاثیری داره؟

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
من خیلی آبریزش بینی دارم دوبار دیفن خوردم😟 قرقرش تاثیری داره؟

من بخور دادم و اسپری اب نمک استفاده کردم ابریزشم قط شد قرقره میکنم نمیدونم درد نداره گلوم