2737
2734

به دست خودش که فک نمیکنم برگرده.

بسته میره اداره پست منطقتون

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره برگشت میزنن

من یه بار از دی جی خرید کرده بودم بعد گفت اگه نمیامدی الان برش میگردوندیم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
به دست خودش که فک نمیکنم برگرده. بسته میره اداره پست منطقتون

از باسلام چیزی سفارش داده بودم عید که برا تولد کسی برسه دستم تولد تموم شد پست نکرده مهلتش تموم شد پولم برگشت حسابم چند روز گذشته رفته پست کرده منم دیگ نمیخوام شماره کارت داده که رسید دستت پول بزن کارتم 

خدای مهربون دوستت دارم 
2738
از باسلام چیزی سفارش داده بودم عید که برا تولد کسی برسه دستم تولد تموم شد پست نکرده مهلتش تموم شد پو ...

تحویل نگیر

شما که پولی ندادی که بخوای نگرانش باشی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
از باسلام چیزی سفارش داده بودم عید که برا تولد کسی برسه دستم تولد تموم شد پست نکرده مهلتش تموم شد پو ...

تحویل نگیر

شما که پولی ندادی که نگرانش باشی.

یابرمیگرده دستش.. یا میره اداره پست.

دیگه به شما ربطی نداره خود فروشنده میدونه و بستش.