2737
2734
عنوان

دختره خراب 😏

391 بازدید | 48 پست

دوست دارم پا رش کنم چه سلیطه شدن بعضی از این دختر بچه ها 

خیلی عصبیما بزارین خالی کنم خودمو نگین بی ادبی 

رفتیم عروسی یکی از اقوام دور درست جلوی ما یه خونواده نشسته بودن ما نشستیم یه دختره فوووقش۱۸ساله قرطی برگشت نگامون کرد یعنی منو که نه شوهرمو از این‌نگاهایی هست از پایین تا بالا 

خب طبیعتا اصلا اهمیت نداشت برام ولی دیگه یه ربع بعد قشنگ حالم بهم خورد 

به امام حسین اگه دروغ بگم 

به طور ضااااایعی هر دو دقیقه برمیگشت پشت شوهرمو نگا میکرد اونم با چه عشوه ای 

بخدا تو مجلس پر بود از پسر مجرد و خوشتیپ و عالی 

همین منو روانی کرد این چرا هی برمیگشت شوهر منو دید میزد 

بقزان توهم نزدما نگاهش اصلا جوری بود لحظه اخر شوهرم برگشت سمتم گفت چرااینجوری میکنه بچه؟

🤦🏻‍♀️من با همه سوزشم شونه بالاانداخت 

میرفت میرقصید موقع نشستن با یه نیمچه لبخند چش شوهرمو سوراخ میکرد مینشست سر جاش 

انگار اصلا من وجوود ندارم 

اگه شما نیم ساعت نشستن مارو حساب کنی این ۲۵بار برگشت پشت زل میزد به چش شوهرم یا سرجاش میرقصید به بهونه درست کردن موهاش دوباره برمیگشت زل میزد به شوهرم جز ما هم کسی نبود‌ من بگم چشاش لوچه اونو میخواست نگا کنه شوهرمو نگا میکرد😑

میدونید چه مدل نگاهو میگم که؟

هی یه چشمی شوهرمو نگا میکردم نفهمه دارم نگاش میکنم میدیدم اصلا نگاش فقط به پیسته میگفتم خدایا پاشم یکی برنم تو سر دختره یا تحمل کنم🥴

به همین سوی چراغ اگه شوهرم شماره میداد با کله میگرفت 

دوستم نداشتم به رو بیارم شوهرم فک کنه خبریه 

فقط بعد کادو گفت میخوای بریم؟بریم غذا هم بیرون میخوریم و اومدیم  

نگا کرد دختره چیزی ازمون کم نشد ولی اینکه پررو بود من به یه ورش بودم روانیم کرد 

اومدم خونه به دوستم که گفتم داستانو گفت بخدا عادیه بین اینا خواهر من میگه بچه ها تو دبیرستان فقط دنبال شوگر ددین یا مرد زن دار میگفت قشنگ میشه تیغشون زد یا تمایلشون اینه فک کردی مثل مان بگیم فلانی زن داره استغفرالله؟

بازم میگم نه همه ...

ولی میخوام بدونم اون مادر شلغمش نگفت یه بار دختر چرا برمیگردی هی پشت سنگین بشین سر جات؟

(شوهرم قیافش خوبه ورزشکاره ولی دیگه بردپیت نیست(البته برا من طبیعتا ازاونم قشنگ تره😅) اصلا فک نکنم بخاطر قیافه و تیپ بوده باشه اخه انقدر مردای قشنگ تر بودن اونجا...فرشته عذاب من بود فقط  الان فهمید شوهرم چرا جایی میریم گاهی اخماش میره توهم میگه اونورو نگا نکن یا بچسب بهم بقران حق داره تو بدترین زن عالمم داشته باشی برات عزیزه خب حالا چه زشت چه خشکل )

🤣🤣🤣

اسی یه مقاله در مورد نگاش نوشتی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اون مادرشلغمش براش نه تنها مهم نبود بلکه اون لحظه فکر کنم ذوق به دخترشم میزد 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
من چرا نشستم این همه خوندم😐

منم اولش فک نمیکردم همشو بخونم

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2706