2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تموم شد اولش کلی مشتاق بودو ابراز علاقه میکرد خبرش رتجع ب ازدواج حرف میزد با این که گرایش تخمی ا ...

فیتیش پا اروزی شهادت خدایا خودت شفا بده😑😑😑😑

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2728
دایرکتت ؟؟؟؟؟ ینی کسی بیاد دایرکت ؟؟؟ من با طرف نومزادی بودم هنوز جایی نمی گفتم شوهر دارم! چون نو ...

چی میگی بابا من عکس طرفو دیدم خودمو تو لباس عروس تصور کردم گفتم دیگه تاماااام

زن سابق حاج احمد هستم🙂🙂🙂
ههه ن به اون مذهبی بودنش ن به لاشی بودناش!!! 

ببين مذهبي لاشي هم كم نداريم

يه پسري از يه خانواده ي فوق مذهبي و خانواده ي شهيد و اينا

بهم پيشنهاد داد منم فك كردم ادم درستيه و باهاش وارد رابطه شدم

يه بار به بهونه ي اينكه خواهرش كارش داره با هم رفتيم يهو ديدم خونه خواهرش خاليه و گير كه ...

منم فرار كردم از دستش

بعدش فهميدم با يه خانوم متاهل هم تو رابطه ست و همش باهاش حرف ميزنه اينكه س ك س هم داشتن يا نه رو خدا ميدونه

اره معلوم نبود ب چ صراطی مستقیمه عکساشو میدیدی انقدر قیافش معصومه با خودت میگی این فردا صیح شهید میسه😐😐

زن سابق حاج احمد هستم🙂🙂🙂

همینو بگو 

این که خودشو شهید زنده هم میدونست 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2740
چی میگی بابا من عکس طرفو دیدم خودمو تو لباس عروس تصور کردم گفتم دیگه تاماااام

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

متولد خردادی؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
سلام عزیزم  الان برو سجده شکر به جا بیار ، که یک آدمی که لایقیت نبود از زندگیت رفت بیرون  ...

این بار دومه من شکست میخورم قبلی ۶ ماه نامزد داشتو به من نگفته بود دیگه خسته شدم از بس سجده شکر به جا اوردم😐نمیدونم من مشکل دارم یا بقیه😐

زن سابق حاج احمد هستم🙂🙂🙂
۱۳ تا خط دارم همه تعلیقن فقط همین مونده خط میخام چیکتر دیگ🤣🤣🤣🤣

شما قصه گفتن دوست داری دوسه تا خط فدای علاقت کن چیزی نمیشه که

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706