2737
2739

شده ۳۷۴۰ من قرار بود بفروشم اونم طلافروشه گفت خرید نداریم یه جا گفت تا یه ساعت دیگه بیا قیمت ثابت بشه ازت بخرن اومدم نشستم تو پارک سرگردون 😞😞😞😞

درخواست دوستی رد میکنم 

چند بود قبلش

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند بود قبلش

ورزشم میکنی شما؟؟ چه ورزشی؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

منی که می‌خوام بخرم خدا خدا میکنم بیاد پایین 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 

این حجم از خودخواهی و بی درایتی!!!هرچند پایین نمیاد خیلی ولی تلاش کن منفعت شخصی رو ب منفعت جمعی ترجیح ندی

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2738
منی که می‌خوام بخرم خدا خدا میکنم بیاد پایین 

من یه گرم و چند سوت خریدم

۳و ۸۱۰ برامم مهم نیست بالا پایین بشه 

مجبور بودم بخرم😂

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
این حجم از خودخواهی چ بی درایتی!!!هرچند پایین نمیاد خیلی ولی تلاش کن منفعت شخصی رو ب منفعت جمعی ترجی ...

همیشه همینه

هر کس به فکر خودشه..

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
کجاش پایینه آخه اگ ۳ تومن میشد باز یه چی

همون والا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

من 3شنبه رفتم 10گرم طلاگرفتم کارتمون مسدود شد بانک گفت تا3یا4ام باز میشه طلافردشه گفت کارتت بمونه اینجاخودتون برین باز شد میکشم ولی با قیمت روز ک ضررنکنم😂😂😂ایول داره میادپایین

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq
2706