2737
2739
عنوان

تولد پسرم با خانواده شوهرم

530 بازدید | 35 پست

خانواده شوهرم اصلا تولد نمیگیرن برای بچه عاشون اگه بگیرن ما خبر نداریم . خانواده خودم خواهر و بردارام میگیرن . شوهرم دوست داره اونارم بگم یعنی خانواده خودشو . 

منم مشکلی ندارم ولی مادرشوهرم تو مهمونی ها عادت داره میاد کنار بقیه میشینه زیرپوستی سوال می‌پرسه . یا جاریم اگه حسودیش بشه فقط با دخترش دعوا می‌کنه . حالا . ابجیم میگه تو به اینا کار نده تولدت و بگیر . نمی‌دونم چکار کنم جدا جدا بگیرم یا باهم ؟

جدا جدا بهتره

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه رو با هم دعوت کن بعدم حواستو بیشتر بده به خونواده ی خودت که به رفتارای اونا توجه نکنی اذیت بشی

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2728

یه تولد بگیر قبلش به خانوادت بگو اطلاعات دست خانواده شوهرت ندن ازونورم جاریت بچشو دعوا کرد اصلا نگاش نکن 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

خانواده شوهرم اهل تولد گرفتن برا بچه هاشون نیستن ولی من هر سال برا پسرم تولد میگیرم . یکی دو سال  هردو خانواده رو باهم دعوت کردم . بعضی سالها هم که دوست نداشتم باهم باشن دوتا تولد جدا گرفتم . 

تقریبا مثل خانواده ی ما  شوهرمم فهمیده دیگه فقط مادرم و خواهرم دعوت میکنم  خودش میگه دع ...

شوهر من میخواد مثلا کلاس بزاره . به من نمیگه ولی حس میکنم . الان چکار کنم جدا بگیرم ؟ یعنی می‌خوام شام دعوت کنم همونجا بگم تولد هم هست بهشون ؟یا بزارم یک تولد با خانواده خودم همه رو بگم ؟

2740

باهم بگیر  به خوانوادت بگو اگه مادر شوهرم سوالی کرد بپیچونید چون اینجور تولدها  توخاطر بچه میمون کنار دوتا مادر بزرگ عکس داشتن خیلی قشنگ

خدا جونم زندگی مو به خودت گره بزن گره ی کوووووووررر
شوهر من میخواد مثلا کلاس بزاره . به من نمیگه ولی حس میکنم . الان چکار کنم جدا بگیرم ؟ یعنی می‌خوام ش ...

کم کم متوجه میشه 

ما هم خیلی دوست داریم اونا هم باشن حتی شوهرمم یه حسرتی میخوره ولی خوب دیگه شناخته اونا را

بنظر من با هم بگیر 

یک تولد بگیر دیگه سالهای بعد نگیر بهانه هم داری 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
باهم بگیر  به خوانوادت بگو اگه مادر شوهرم سوالی کرد بپیچونید چون اینجور تولدها  توخاطر بچه ...

مامانم نیست با بابام .شهرستانن. حتی با خودم میگم زنانه بگیرم دوستامم بگم 

2706