2737
2734
عنوان

دوستان بیاید نظر بدید

66 بازدید | 12 پست

من الان سه روزه ویروس گرفتم الان صبح که بلند شدم گلوم ورم کرده از تو و حالت اوق زدن بدون استفراغ رو دارم 

احساس خفگی دارم 

شما تاحالا اینجوری شدید ؟؟؟؟

حاتما نظر بدید حتما 

منتظرم بد جور 

آره منم اینطوری شدم

یه هفته بود اینطوری بودم ولی همش عسل ابلیمو و اویشن اینا خوردم امروز بهترم ( البته یه شربتم برا گلو میخورم)

من هم گلوم درد میکزد خیلی هم زبونم سر شده بود

خیلی عجیب بود ویروسش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره منم اینطوری شدم یه هفته بود اینطوری بودم ولی همش عسل ابلیمو و اویشن اینا خوردم امروز بهترم ( ال ...

بخدا خیلی عجیبه 

شما حالت اول هم داشتی 

نفست تنگ بشه 

یا غذا سفت بره پایین

بخدا خیلی عجیبه  شما حالت اول هم داشتی  نفست تنگ بشه  یا غذا سفت بره پایین

اب دهن نمیتونستم قورت بدم 

و اره یه وقتایی حالت عوق بهم دست میداد

گلوتو گرم نگه دار 

هر نیم ساعت یه ساعت نوشیدنی گرم بخور تند تند

زدم  دگزامتازون

نه خشک کن هم بزن ..بعد بقیع چیزای که برا سرماخوردگی میخوری بخور سوپ پیاز هم بخورد با فلفل سیاه .. آموکسی کلاو هم حتما بکیر زود خوب میشی

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2738
میترسم خفه بشم خیلی نگرانم

آمپول خشک بزنی درجا سبک میشه بعد روزی دوتا اگه خیلی ناجوره سه تا قرص آموکسی کلاو بخور ..تمامه 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
امپول خشک یعنی چی ؟؟

بابا خشک کن ..همون پنیسیلین و از این گروه آمپول ها را و میگم