2737
2739

افسردگی میگیره جمع گریز میشه و از اینا خرافات...

هم من هم شوهرم ۵ تا خواهر برادر داریم که مدام در حال جنگ و دعواییم(البته نه رو در رو) سر دورویی و حسادت و دخالت هاشون حتی خیلی از مامان باباهای خودمون هم درگیرش هستن بعد حالا بیان بگن یه دونه بچه رفیق میخواد هم بازی میخواد و ...از اول تنها باشی بهتر از اینکه یهو پشتت رو خالی کنن و باشند و حس تنهایی کنی والله.. 

خدایا نامم را بر زبان اقوام آتیه نیکو و سخنم را دلپذیر گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه مثل شما نیستن.ما سه تا خواهریم دوتا برادر...رابطمون عالیه.. همیشه باهم در ارتباطیم.حتی یکبارهم نشده خواهر برادرخا باهم مشکل ودعوا وحسادت داشته باشن..پدرومادر باید ازهمون اول کودکی رابطه بچه هارو مدیریت کنن

پارسا پسرمامان😍

همه اینشکلی نیستن شوهرمنو برادرش باهم قهرمیکنن ولی بازموقعی که به خنسی میخورن به همدیگه پناه میارن. ماتوشهرغریبیم خودمون اینجا تنهایی رودرک میکنیم اصلا تک فرزندی خوب نیست باز یه امیدی داریم شهردیگه خواهربرادرپدرمادر داریم خودش خوبه

2738

شما الان استدلال رو نقض نکردیم مخالف استدلال رو نقض کردین

استدلال:تک بچه ای تنهایی میاره

استدلال مخالف:چندفرزندی تنهایی نمیاره  بعد شما میای میگی:ما احساس تنهایی می کنیم(با یه مثال کل استدلال رو میخوای ببری زیر سوال که اگه درست باشه هم ربطی به استدلال اول نداره)

بعد هم طبق تحقیقات و جامعه آماری باید قضاوت کرد نه یک خانواده

دوما آیا تنها بودن باعث احساس تنهایی نمیشه؟

خیلی خوشحالم که همه مملکت خوبند و خوش ...

احتمالا ما اینجا زندگی نمیکنیم و  برای اینجا نیستیم اینهمه دعواهای خواهرشوهری و ...

نمیدونم چرا اینجا خیلی از کاربرا زندگی شخصی خودشون رو با بقیه اجتماع و افراد جمع میبندن.. خب قرار نیست چون تویه خانواده این مسائل هست برای بقیه هم پیش بیاد هرکسی شرایط زندگیش متفاوته.. مثل یه خانم اینجا بود میگفت دخترم فلان و فلان شما بچه نیارید... اخه چه ربطی داره زندگی شما به بقیه... 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

من ماشاالله ۳تابرادر دارم ۲تاخاهردوقلو۱۴ساله 

خدارو روزی هزار بار واس داشتنشون شکر میکنم وهروز واس سلامتیشون دعامیکنم 

دعوا میکنیم ب جون هم غرمیزنیم ولی بازم استخون همو دور نمیندازیم وتو غصه ها هوای همو داریم بااینکه بجز ابجیام بقیمون متاهلیم ولی هنوز مثل بچگیامون دپر هم ک میشیم خوش میگذره 😍

کی گفته تک فرزند بودن باعث افسردگی .. باقی ماجرا میشه 

اتفاقا همه توجه ها بهشه بهترین کلاس ها بهترین لباس تفریح خوراکی ها 

با این شرایط جامعه بیشتر از یکی داشتن اشتباه محض نابود کردن آینده زندگی یه انسانه طرف شرایط مالیش جوریه که همون یدونه رو هم نمیتونه ساپورت کنه اون وقت سه تا سه تا میزاد

افرین  میتونی واسه بچه ات یک دوست پیدا کنی تن۶ا نباشه اگر دوسش بد بود عوضش کنی اما خواهروبرادرو ...

دقیقا منظورم همین بود نمیدونم چرا برداشت اشتباه کردن خود همین نی نی سایت پره از دعواهای خانوادگی رفتم خواهرش اینو گفت داداشش اینکار رو کرد و ...

من ماشاالله ۳تابرادر دارم ۲تاخاهردوقلو۱۴ساله  خدارو روزی هزار بار واس داشتنشون شکر میکنم وهروز ...

منظورم دعواهای دوران کودکی و بچگی نیست ..دعواها و حسادت های بعد ازدواج وقتی که همگی ازدواج کردن

2706