2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تست زدم دوبار منفی شده....هفته دیگه یکی دیگا میزنم🤦🏻‍♀️

شروع کن بخوردن‌ گرمیجات منم منفی شده گرمیجات میخورم زردچوبه آب  زعفران غلیظ آویشن گل گاو زبان  حالت پریودی دارم دلم درد میکنه خداکنه جواب بده پریودشم

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
عزیزم تو شدی؟؟

من دو روزه لک قهوای ‌ رنگ داشتم تااینک امروز الان یکم خون دیدم قرمز دارم میشم دیگ دلم اونقد درد میکنه  توچی شدی گلم؟ 

2740
خوشبحالت. من نه..

نترس اصلا بیبی چک بزن بازم شروع کن خوردن گرمیجات من خودم آویشن دم کردم خوردم چند مرحله من فقط زعفران با نبات خوردم قشنگ ۴ ۵ مرحله شایدم بیشتر  دارچین خوردم گل گاو زبان خوردم زعفران واقعا عالیه فقط با یبار خوردن شاید جواب نده ولی اگ چند بار بخوری حتما میشی استرس نداشته باش چند روزه عقب انداختی؟

ماه پیش چندم شدی ؟ الان از وقت پریودت گذشته؟ یا هنوز نرسیده بعد اینکه هرماه منظم پریود میشی یا نه ‌قرص اورژانسی هم پریود رو کلا بهم میریزه  سعی کن نخوری اصلا خوب نیس ال دی یا سیپروکامپاند بهتره من خودم سیپرو کامپاند میخورم عوارض کمتری داره  اورژانسی حداقل در سال یکی دوبار مجازه اونقد ک آسیب میزنه

2706