2737
2734
عنوان

سختگیری ازدواجم تقصیر این رماناس

279 بازدید | 38 پست

😂😂 والا هنوز امید دارم آرشام یا آرتام با چشمای عسلی قد ۱۹۰ خوش تیپ با ماشین لامبورگینی پولدار پیدا شه ببیاد و من اتفاقی بیوفتم بغلش لج کنیم عاشق بشیم گیتار بزنه برام بخونه 😂😂😂 

یعنی الان فکر می کنم به رمان هایی که خوندم ها نسبت به خودم نا امید می شم 😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوندن این رمانا ظلم به چشم و وقت و انگشته

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

خب فرض کن اومد بعد یکسال جدا میشید...

خودتم باید مثل عسل و گیسو خوشگل باشی تازه اونقدرم خوشگل باشی بازم خیانت میکنن

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
2740

خودتم باید آرام و نفس و آرشیدا باشی با موهای بور و چشمان رنگی که لبات قلوه ای باشه و چشات درشت و مژه هات بلند و بینی قلمی و چشات با صورتت هارمونی خاصی داشته باشه😔

لااااااااااااااااااایک نکنننننننید- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706