2737
2739
عنوان

۸ تمن پول اومد تو حسابم

308 بازدید | 10 پست

شوهرم یکماه پیش سربازیش تمام شد بعد حقوق این ماهم اومد براش الان زنگ زدن گفتن باید پسش بدی ماه قبل نصفش اومد گفتن ماه دیگه تصویه میکنی بقیشو میدیم الان میخام بکشم پولو تا نبردنش پس 

بنظرتون چه مشکلی پیش میاد اگه پشس ندیم 

ازتون میگیرن و بدهکار بانکی ثبت میشید

بنظرت میشه از دولت پول زور گرفت؟ 

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️

برای گرفتن کارت پایان خدمت به مشکل میخورید

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
بزارم هی ببرنش پس ولمون کنن ولی این ماه هم یک هفته رفت پس اون چی حساب نمیشه

بربن بگین اینارو وقتی گفتن میدن باید بدن

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️