2733
2739
عنوان

خواستگاری که خیلی دوسش دارم ولی... (اسکیرین میذارم از چتامون)

| مشاهده متن کامل بحث + 2864 بازدید | 90 پست

استارتررررر خیییییلی چراغ سبز نشون میدی و تابلو نخ میدی 

یواش بابا چخبرته 

اینقدر حرف زدی که پسره به غلط کردن افتاد رفت بخوابه

تو که میدونی طرف مذهبیه تو هم سنگین و با وقار باش

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا از همین پسرا بترس اینا از بقیه لاشی ترن بازم اونیکیا تو رو نشون میدن لاشی بودنشونو ولی اینا خیلی زیر زیرکی  هر کثافت بازی دلشون خواست میکنن الانم جواب پیاماشو نده ک یروز همینارو میزنه سرت که اگه دختر خوبی بودی جواب منو نمیدادی

لااااااااااااااااااایک نکنننننننید- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2731
ولش ن من میتونم منظورمو برسونم ن شما مگه مادرش باش ازدواج میکنه    

یچی از سر تجربه بهت بگم خانواده خیلییییی مهمه این که میگن مگه با خانوادش ازدواج میکنی کاملاااا شعاری و از سر خامیه.

وارد زندگی بشی میفهمی که بلههههه نصفش مسائله همون خانوادشه تا خودش

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

کاش یکم تو برق میزدی واسش

تو چت همش شما دنبال ادامه صحبت بودید 

همیشه واسه اینکه واسه یه مرد جذاب بشی شما باید بحث رو خاتمه بدید نه ایشون بگه میخوام بخوابم

باید شما باشی که تصمیم بگیری بحث تموم بشه

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥
اقا من کار ب پسره ندارم چ ربطی ب مادره داره    

خوب مادر نظر پسرش انتقال داده.نظرِ مادره ک نبوده

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺
2740
باکسی ازدواج کن ک عاشقت باشه تو رو خانواده وایسه بخاطرت و تورو همینجور ک هست دوسداشته باشه  ای ...

هرگز با کسی که تو روی خانواده اش می ایسته،  ازدواج نکنید!! هرگز!! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
:/بازم منطقی نبست شاید تفکر ما فرق داره 

ما چون  نظر خانواده برایه ما خیلی مهمه و بعضی ها ها نه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ازشون بایذ ترسید

خب طبیعیه کسی که عقایدشون باهم سازگاری نداره بعدا تو زندگی سر خیلی از مسائل تفاهم نداره 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

زیادی باهاش حرف زدی

اون شروع کرد ولی تو دیگه ول نکردی

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2706