2733
2739
عنوان

اقدامیای منتظر بیاین

59 بازدید | 12 پست

سلام خانما من ۱ سال اقدامم و با توجه ب کیستی ک دراومده فعلن منتظریتم بیشتر شده ولی دلم طاقت نداره بچه بخصوص نوزاد دیدنی بیرون مات میشم دلم میلرزه چیکار کنم ک کنار بیام 

عزیزم انشالله که نتیجه بگیری .ولی اگه دیدی فایده نداشت حتما بروکلینیک ناباروری دولتی شهرتون خییلی دقیق همچیو بررسی میکنن هزینشم خیلی کم میشه .این دکترا فقط بهت امپول وقرص میدن 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم کیست دارم گفتن احتمالش کمه بچه دارشی

اخه ب من انقد دکتر از خدا بیخبر قرص هورمونی داد ک این ماه کیستم برطرف میشه ماه دیگه درمیاد تخمدانامو ب فنا داد

نمیدونم خواهر انقد تو ۱ ساا قرص هورمونی دادن شد کیست

اشتباهه منو نکن .۶ساله داروقرص وامپول استفاده کردم 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2740
کلومیفن لنترازول هی میگف بخور بدون اسن ک سونو بنویسه ۴ ماه خوردم بعد با درد سدید رفتم سونو ک دیدم بل ...

امپول ازاد سازی نمیداد؟اصلا سونو ندادی سایز فولکولات ببینی؟

امپول ازاد سازی نمیداد؟اصلا سونو ندادی سایز فولکولات ببینی؟

ن بقران نگف منم نمیدونستم بچه فرضم کردن اخه ۲۰ سالمه کسیم ندارم مامانم دوره تنها میرم زیاد اهمیت نمیداد

ن بقران نگف منم نمیدونستم بچه فرضم کردن اخه ۲۰ سالمه کسیم ندارم مامانم دوره تنها میرم زیاد اهمیت نمی ...

دکترت عوض کن من هرماه سونو میدم بعضی ماها که فولکولم بزرگ امپول حتما میزنم.این ماه ک دوتا واسم نوشت گفت سایز فولکولات 20 شد بزن حتما.کلا هم 6 مماه فقط میتونی قرص استفاده کنی بعدش3 ماه نباید بخوری دوباره میتونی بخوری