2737
2739

زیاد دیدم تنبلی داشتن با پریود بسیار نامنظم باردار شدن و بچه هاشون شکر خدا سالمن 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیاد دیدم تنبلی داشتن با پریود بسیار نامنظم باردار شدن و بچه هاشون شکر خدا سالمن 

من پریودم همیشه دیر می مونه پنج روز اینا ولی تا حالا نشده پریود شم.علائم تنبلی تخمدان رو دارم. زدم اینستا نگاه کنم چطوریه دیدم پزشکا یه طوری وانمود می کنن من حس کردم مشکلم خیلی جدیه

2738
یکم شاید طول بکشه تا باردار شن  باید درمان شه فقط هم ب سبک زندگی ربط داره  منم دارم ولی ...

از کی متوجه شدی؟منم‌ تو دوران عقد هستم و تا چند سال نمیخام باردار شم. ولی از طرفی می ترسم مشکلی داشته باشه و زود اقدام کنم.و اینکه درمانتون چطوریه ؟قند رو حذف کردین مثلا؟

من علائمشو داشتم دکتر هم نرفتمافقژ علائمش بود  ولی با یه ماه اقدام باردار شدم

خدا رو شکر😍

تو اینستا دیدم یه پزشک پست گذاشته بود معجزه خدا رو نگا با تنبلی تخمدان باردار شده 😐کلا ناامید شدم

2706