2737
2739

من این چندسال همه اش درگیر بودم.. جراحی لثه و فک کردم نتونستم غذا بخورم.. ارتودنسی کردم نتونستم غذا بخورم.. دو بار بینی جراحی کردم نتونستم غذا بخورم..

خداروشکر الان ک سالمم دوست دارم زیاد غدا بخورم.. وزنم برام مهم نیست..  ولی خواهرم هی میگ چاق شدی روی مخمه

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..

بگو ممنون که برام نقش ترازو رو ایفا می‌کنی . نظرت برام مهم نیسن

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

واقعا این چاقی لاغری چه معضلیه 

بابا بزارید هر کی هر جور راحته زندگی کنه 

چند کیلو هم بیشتر ب هیچ جای دنیا برنمیخوره 

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد

دوستم تپله من لاغرم.

هیچوقت کمبودا و ضعفاشو به روش نزدم اما اون تا منو میدید میگفت هر سری داری لاغرتر از قبل میشی😑خب دست خودم نیست ژن من اینطوره.

اینسری ساکت نموندم منم چاقیشو به روش زدم ناراحت شدا ولی مهم نیست چون هپر سری اعتماد بنفسمو ازم میگرفت.

چاقی و لاغری جفتش خوبن به شرط اینکه مطمئن باشی سالمی اصلا خودتو ناراحت نکن ❤️

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...