2737
2739

من بابام چن وقته كه وضع مالى خوبى نداره ما نتونستيم اجاره بديم اومديم با پدربزرگ و مادربزرگم زندگى كنيم پدر بزرگم تو همه كار دخالت ميكنه حتى تو كار زن ها،غذا ميپزى يه چيز ميگه نميپزى يه چيز ميگه حموم ميرى يه چيز غذا زياد ميخورى يه چيز و....

عمم اينا هم هرروز ميان مامان منم اذيت ميشه ديروز به مادربزرگم گفت ميشه به شيرين بگى كمتر بياد من اصلا پيش شوهرش راحت نيستم مادرم كاملا با لحنى اروم و خواهشمندانه گفت،مادربزرگم صاف تو چشماش نگا كرد و گفت نه نميشه تو عروسمى اون دخترمه به خاطر تو نميتونم بگم نياد خونه پدرش،من تورو واسع پسرم نگرفتم كه شكايتشو واسه من ميكنى،برو بگو برات خونه بگيره،مامان منم خيلى ناراحته از ديروز فقط گريه ميكنه

خوب میشه گفت خونه خودشه و اختیارش رو داره . ممکنه لحنش درست نبوده ولی شما فعلا مجبورید تا درست شدن اوضاع مالی به حرفشون گوش کنید و تحمل کنید .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هم مامانت حق داره هم مادربزرگت اما بخوای واقع بین باشی مادربزرگت حرف درستی زده خونه اونه نمیتونه بگه بچه هاش نیان در کل زندگی با پیرا سخته

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببخشید ولی مادربزرگت حق داره. انشالله مشکلتون حل بشه

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

نمیگم‌مادر بزرگت کار درستی میکنه 

ولی خب حق با اونه اینجا عزیزم

ایشالله زودتر شرایط درست میشه و میرید

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2740

مامانت نباید اونجوری می‌گفت ولی مامان بزرگتم لحن حرف زدنش اصلا خوب نبود

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

حق با مادربزرگته

ولی شوهر عمت هم وقتی شرایطتو میبینه نباید هروز بیاد اونجا خب فقط عمت بیاد کافیه چون خونه مادرشه

لااااااااااااااااااایک نکنننننننید- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706