2737
2734

من کلاس قالیبافی رفتم منتظرم مدرکم بیاد والا اگه تمیز ببافی و طرح خوب بزنی و شانس باهات بار باشه یه سه متری رو ۱۲۰ میلیون ازت می‌خرن البته فرش سه متری نه تابلو فرش.تابلو فرش سخت تره ریزه کاری و دقت بالا میخواد گرونتره ولی مشتریش نسبت به فرش سه متری و نه متری کمتره.چون نفیس و ابریشمیه فقط پولدارا میخرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلاس قالیبافی رفتم منتظرم مدرکم بیاد والا اگه تمیز ببافی و طرح خوب بزنی و شانس باهات بار باشه یه ...

شما کلاس ابریشم بافی رفتین باهمین فرشای معمولی چله نخ؟

2731
من کلاس قالیبافی رفتم منتظرم مدرکم بیاد والا اگه تمیز ببافی و طرح خوب بزنی و شانس باهات بار باشه یه ...

عزیزم من قالی بافی بلدم میخاستم دار بگیرم رفتم ازم تست گرفت گفت گره ای که میزنی فقط بدردفرش میخوره .حالا بنظرت هزینه ی فرش سه متری ابریشم چقدرمیشه که بخای خودت ببافی

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
عزیزم من قالی بافی بلدم میخاستم دار بگیرم رفتم ازم تست گرفت گفت گره ای که میزنی فقط بدردفرش میخوره . ...

گره ترکی یا گره فارسی؟هزینهدی یه دار الان ۳۵ تومنه به غیر از نقشه و نخ.ابریشم خیییلی گرونه

2740
گره ترکی یا گره فارسی؟هزینهدی یه دار الان ۳۵ تومنه به غیر از نقشه و نخ.ابریشم خیییلی گرونه

گفت گره ای که میزنی فارسیه ما بهت گره ترکی یادمیدیم ولی فرق چندانی نداشت اونم ی بار گره زد یادگرفتم

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

۳۵میلیون منظورته؟اره ابریشم خیلی گرونه یکی از اقوام ۶ماه پیش وسایل قالیچه ابریشم روخریده ۴۵میلیون بدون دار فقط نخ وپود چله اینقدشده

۳۵میلیون منظورته؟اره ابریشم خیلی گرونه یکی از اقوام ۶ماه پیش وسایل قالیچه ابریشم روخریده ۴۵میلیون بد ...

عوضش اگه بافتی و مشتری داشت بالای دویست میلیون می‌خرن تازه سه متریشو.۹ متریشو هشتصد میلیون میبرن

من گره ترکی بلدم الان یه نه متری زدم میبافم ولی میخام طرح دیگه بیارم این طرحم قدیمیه نقشش کلاه رفته ...

الان تازه اوردی میتونی نقشش عوض کنی حداقل اینهمه زحمت میکشی ،مفت ازن نخرن قالی بافی خیلی کارظریف وسختیه 

عوضش اگه بافتی و مشتری داشت بالای دویست میلیون می‌خرن تازه سه متریشو.۹ متریشو هشتصد میلیون میبرن

برامن ۹متر پشمیه ابریشم نیس همین قالی معمولی که تو خونه هامیندازن. 

2706