2737
2734
عنوان

بیاید تا من اروم بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 23 پست
الان میگم ولی همسایمه میترسم بیاد جلو در دعوا

خیلی ببخشیدا ولی بیجا کرده مگه شهر هرته از اون ور بیاد دعوا بگو ازت شکایت میکنم این کارارو کنی بگو از اول نمیخواستمت نمیدونم چرا بله دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم با خیال راحت بهش جواب نه بده و اصلا عذاب وجدان نداشته باش و خودتو سرزنش نکن مردم بعد از دوسال آشنایی جواب نه میدن و این حق شماست که قبول یا ردش کنی، دو روز یا دوماه که اصلا چیزی نیست. فقط خیییلی محترمانه بهش جواب رد بده و اصلا نگو که از اول نمی خواستمت تا شر نشه واست. مثلا بگو بهش من این دو روز خییلی فکر کردم و دیدم که اصلا امادگی ازدواج و آشنایی ندارم و خیلی سر این موضوع بهم فشار روانی وارد شده، ازش عذرخواهی کن و بگو شما مشکلی ندارین ولی من آمادگیشو ندارم و با جدیت بگو تا همینجا بود و دیگه لطفا با من تماس نگیرین و پیام ندین

2742
مشکل شمارو با داداشهاتون توی دادگاه فقط یک وکیل خوب حل میکنه و باعث آرامشتون میشه، وکیل بگیر و کارو ...

وکیل گرفتم بخدا فقط ازم پول گرفته تاالان هی میره میاد میگه پنجاه پنجاهه هرچی میپرسم هی میگه پنجاه پنجاه

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
عزیزم با خیال راحت بهش جواب نه بده و اصلا عذاب وجدان نداشته باش و خودتو سرزنش نکن مردم بعد از دوسال ...

مرسی عزیزم ک قضاوتم نکردی حرفات خوندم ارامش گرفنم

خیلی ببخشیدا ولی بیجا کرده مگه شهر هرته از اون ور بیاد دعوا بگو ازت شکایت میکنم این کارارو کنی بگو ا ...

خ شبحالت چقدر اعتمادبنفس داری من داغون شدم دیگه 😔😔😔

مرسی عزیزم ک قضاوتم نکردی حرفات خوندم ارامش گرفنم

عزیزممم انشالله همیشه دلت اروم باشه، شما خیییلی خییلی مهربونی ولی اول به خودت فکر کن و واسه خودت باید مهربون باشی بعد بقیه. اره متاسفانه بعضی از وکیلها خیلی پولکی هستن، حالا که داری زیاد پول میدی یک وکیل با نام و شناخته شده بگیر چون وکیل نابلد زیاد داریم

2738

به مرور شاید بهش علاقمند شدی

تنهایی به کسی نیاز داری ک پیشت باشه 

به نظرم نگهش دار 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده