2733
2734

به شوهرم گفتم نمیخوام با اون دوست که باعث خیانتت شد کار بزنیتوجه یک سالی میشه از خیانش میگذره الان خیانت نکرده بهم ..  ،گفت معلوم نیس هیچ تا اونموقع تو باشی یا نه منم گفتم کی جدا میشیم همین هفته جدا شیم پاشدم ۰مدونم برداشتم گفتم بگو کی بریم شهرم .. گفتم نمیکشم دیگه از این جهنمی که هر لحظه انگار تو میدون مین هستم انگار لبه یا طنابم هر روز ترس استرس جدایی من مرد نیم بند نمیخوام بابا تا کی اینجوری دو دل بابا من نمیخوام دیگه نمیکشم من انقد زجر نده این پیامکارو بهش دادم بعد اینکه رفت ،

(رفتم چمدون برداشنم اومد با خنده گفت کجا جمع میکنی گفتم مگه نگفتی ده روز دیگه الان عصبیم میخوام جمع کنم لباسام ،گفت حالا معلوم نیس منم بغض کردم گفتم نمیخوام خسته شدم دیکه انقد با پنبه سر نبر )نمیکشم دیگه منم چهرم خوب ۸۰ درصد خوشکلم چش رنگی فقط حوری نیستم بیرون میزم انقد ازم تعریف میشه ولی خوب تنها ایرادم صورت لاعرم داریم حرفا جدا میزنیم .. شوهرم ده ساله همش فکر جدایی که نداشته بچشم بشه حتی حس میکنم من ده سال بعدم دوباره شرایطم همین بهتر نمیشه بدترم میشه خسته شدم از اینکه شوهرم اینقد تو زندگی دو دل فقط خیلی دوسش دارم نبودنش برام درد دارم زجر کش میشم 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم عزیزم .اینجا کسی شوهر شما رو نمیشناسه که بگه جدا بشو یا نه.خودت سبک سنگین کن ببین در کل زندگیت خوب هست یا ن خوبی ها و بدی ها رو باهم ببین نه فقط بدی . اون موقع تصمیم قطعیت رو بگیر.

[QUOTE=336057833]کاش یه کلاس نگارش بری بعد تاپیک بزنی باورت میشه پاراگراف دوم رو اصلا نتونستم متوجه بشم حس کردم یه پی  زمانی که شوهدم بود نوشتم هول هولکی الان چشام کاسه خونه از بس گریه کردم ،درست میگید خودم بر میگردم بخونم پیامارو میبینم خودم متوجه نمیشم اکثرا اینجا مسام با عجله تایپ میکنم چون اکثرا تاپیکا شخصی میزنم میترسم هم کاربرا برن تاپیک خلوت شه یا شوهدم پیشم میشه با استرس دست لرزون ..

خدا فقط کمکت کنه دعا میکنم واست چکن اینجا هیشکی شرایط زندگی تورو نمیدونه همش قضاوته پس امیدوارم به ...

یادت نره عسلم دعا کن من دعا دیگران تیری هستش وسط اسمون 😞

2740