2737
2734

همسرم با درد شدید کلیه رفتیم بیمارستان که تشخیص سنگ دادن فرستادن سونو ....تو سونو همه چی نرمال بود ولی کلیه سمت راست ورم داشت که دکتر سونو گفتش به دکترش نشون بدید دکترش گفت سنگش دفع شده تا سه روز دردش طبیعه ......حالا من از ورم کلیه اش خیلی میترسم....الانم همسرم بهتره یه کوچولو میگه در داره....دارو هم فقط شیاف داد

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....

پدرم سالهاست درگیره

درد میکشه و سنگ میفته متاسفانه باز سنگ میسازه.

دلیل ورمش هم اینه ادرار تخلیه نشده یا ناقص بوده

لابد خفیفه و با تخلیه ادرار خوب میشه وگرنه دکتر با سوند تخلیه میکرد

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرم سالهاست درگیره درد میکشه و سنگ میفته متاسفانه باز سنگ میسازه. دلیل ورمش هم اینه ادرار تخلیه ن ...

از هرچند وقت سنگ میسازه......واسه پدرتون...وای دردش خیلی وحشتناک بود....یعنی ورم کلیه خطرناکه؟

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
2731
از هرچند وقت سنگ میسازه......واسه پدرتون...وای دردش خیلی وحشتناک بود....یعنی ورم کلیه خطرناکه؟

سالی یکی دوبار گلم.

نه عزیزم میگم اگ دکتر میدونست خطر داره و خودش تخلیه نمیشه با سوند تخلیه اش میکرد 

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱