2737
2734
عنوان

علم تعیین جنسیت ابن سینا

355 بازدید | 51 پست

سلام خانوما خوبین؟

کسی تا حالا اینکارو کرده؟جواب گرفتین؟درست بوده یا نه؟

من از دیشب چندبار انجام دادم اولی دایره ای چرخید بعد ثابت شد و طولی مثل پاندول ساعت رفت و برگشت،بچه اولم دختره و الانم باردارم هنوز جنسیت معلوم نیست

نمک من شنیدم درسته تو یه ظرف یکبار مصرف نمک بریز ادرار کن توش بزار چنددقیقه بمونه اگر کف کرد بچه پس ...

چند وقت بارداری

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت میشه برا خودت انجام بدی

چند وقتته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2728
2740
نمک من شنیدم درسته تو یه ظرف یکبار مصرف نمک بریز ادرار کن توش بزار چنددقیقه بمونه اگر کف کرد بچه پس ...

رفتم انجام بدم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هفدهمین کااااااااربری 
من فردا میخوام برم  سونو تعین جنسیت ۱۶ هفته و ۵ روزم هست🥹

انجام بده تستا رو 

کلم و ابن سینا و جوش شیرین

بعد ببین چی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706