2737
2734
عنوان

زن عموم جلوى جمع...

| مشاهده متن کامل بحث + 1213 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همین جا به مادربزرگت میگم بادی بود و راهی داشت مگه به تو کاری داشت 

بنده خدارو بیرون کردی 

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
2728

امکان نداره ی زن سن بالا عروسش رو بخاطر گو ز بیرون کنه! عمدی ک نی...اینجور مواقع همه ب روی خودشون نمیارن....

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2740

مادربزرگت عفریته ای هست واسه خودش

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
مگه عمدی بوده که مادربزرگت بیرونش کرده شک نکن کارما جواب میده و مادربزرگت پاره میشه

پاره رو خوب اومدی 😂😂😂😂

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

به جای اینکه بزرگ‌منشی کنن و اصلا به روی خودشون نیارن، بیرونش کردن؟ احتمالا مامان بزرگتون خیلی گ و ز و هستن، چون معمولا خود این آدمها رفتارهای اغراق آمیز تری نشون میدن. یعنی مثلا من برام خیلی ‌کار وقیح هست

2706