2733
2734
عنوان

جن عاشق

184 بازدید | 15 پست

کسی داشته دختر خالم چند جا رفته همه بهش گفتن جن هست که عاشقشه چکار کنه ؟

خیلی خواستگار داره ولی همین که میاد جواب بله بده اینکار آدما نا پدید میشن یکبارم که  نامزد کرد پسره عاشقش بود یکدفعه دیونه شد  از هم جدا شدن 

چکار کنه همه میگن جن عاشق  داره؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باهمون جن ازدواج کنه

😐

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
بهتره نماز اول وقت بخونه با حرز بزاره 

نماز می خونه حرز چیه

باهمون جن ازدواج کنه

نمی‌دونم قبول داری یانه ولی اگه کسی جن دورش باشه و با جنه اوکی شه هم نازا میشه هم دیگه تو زندگیش مثل آدم نیست

2738

حرز امام جواد بگیره

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
حرز امام جواد بگیره

حرز چیه ؟ ببخشید ما زیاد مذهبی نیستم واقعا نمی دونم حرز چیه

من تا حدود یکسال پیش درگیرش بودم  خیلی خیلی بده

چکار کردی برای حل مشکل

حرز چیه ؟ ببخشید ما زیاد مذهبی نیستم واقعا نمی دونم حرز چیه

یه دعاییه مینویسن باید سفارش بدی برات بیارن 

واقعا موثره 

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
2706