2737
2739

دیشب تا دیروقت گوشی دستش بود.  دیدم هست اینستا تو پی وی دخترعموش..دخترعموش جدا شده هست.. 

میگم چی میگین بهم؟ میگه اره فلان پسر مزاحمش شده؛ اومده. بهم. گفته.. ک من پسره رو ادبش. کنم و. فلان.. 

حالا چقدرم واسه شوهرم تو چت ناز و عشوه میاد..  ک اره فلانی مزاحمم میشه.  البتع من خودم ریدم بهش ولی تو فعلن چیزی نگو😐

خب پس خودت اگه جواب مزاحمتو دادی چرا باز به شوهرر من. میگی؟!  اصن انگار شوهر من باباش باشه یا برادرش باشه..  همه چیزو بهش میگه..  حتی ماجرای جدایی. و. خودش و همسرشو رو همیشهه تعریف میکرد باجزییات براش گزارش کار میداد.. 

الانم بخاطر این خانم با شوهرم دعوام شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حق داری

دلیل نداره شب توی پی وی دردودل کنن

به جاهای خوبی نمیرسه

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
2738

کی ادما حدشونو میدونن

اه 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

اه اه اه از این زناس که دنبال آزار و اذیت و کرم ریختن تو زندگی بقیس 

شرشو از زندگیت کم کن تا خیانت ندیدی 

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍
2706