2733
2734

من اصلا حوصله ندارم وقتی ام میان چند رور می‌مونن..  از این شلوار راحتی نخی گل گلی ها میپوشم با تیشرت آستین کوتاه🤣🤣🤣 واقعا حوصله ندارم..لباس خونگی راحتی میپوشم..(خوانواده امون آزاده روی حجاب و اینا)

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..

آره من هروقت بدونم شوهرم میخاد بیاد از نیم ساعت قبل دوش و ادکلن و لباس خوشگل و اینا 

شوهر خواهر یا شوهر؟؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره من هروقت بدونم شوهرم میخاد بیاد از نیم ساعت قبل دوش و ادکلن و لباس خوشگل و اینا 

گفتم شوهرخواهر...نه شوهر

شوهرخواهر

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2740

خانواده ما هم روی حجاب آزاده 

ولی من ترجیح میدم چیزی بپوشم که هم شان خودم و هم حرمت خواهرم حفظ بشه 

شومیز آزاد و شلوار بگ راحت و خنک میپوشم 

شال هم میزارم 

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop
گفتم شوهرخواهر...نه شوهر

ها 

شوهر فک کردم میگی

خواهرت جلو شوهرش چی میکنه؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

شوهر ن خواهر شوهر

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
نه بابا منم همین بولیز شلوار خرسی هارو میپوشم 🤣 نهایت روز اول پیراهن شیک بپوشم روز دوم ست خرسی مو م ...

اره والا اونقدری دامادمون منو توی شلوار نخی گل گلی دیده هیچکس ندیده🤣🤣

خواهر ک ندارم

ولی دخترخالم اینا ک میام اره راحتم پیش شوهرش ایما

چون اختلاف سنی خیلی زیادی نداریم

باهم بیرون و مهمونی و ... زیاد میریم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706