2737
2739
عنوان

به پسر بیکار میشه اعتماد کرد؟

123 بازدید | 16 پست

پسری که کار نکنه یه روز کار کنه ده روز بخوابه 🙂میگن دوران دوستی برای شناخته منم شناختم و فهمیدم زیاد اهل کارنیست تا دوازده ظهر می‌خوابه تا شبم با دوستاش بیرونه 

گفتم نمیخوامت ...با وجود علاقه شدیدی که بهش دارم گفتم برو با دوستات خوش باش تو حتی ازدواجم کنی فکر زن و زندگی رو نمیکنی🙂😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

افرین بهت

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740

نه ‌اصلا نمیشه دل بست من خودم بشخصه اینجور مسایل خیلی برام مهمه 

چون خودمم ادم بشدت فعالی هستم چه زمانی که کار میکردم چه الان که دانشجوام 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

هروقت خواستی در آینده ی چشمت اشک باشه یه چشم خون وحسرت همه چی ب دلت باشع با پسر این مدلی ازدواج کن

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
به پسر شاغلم نمیشه اعتماد کرد الان من با کسی بودم که مهندس و مدیر و معلم ومغازه دار همزمان بود کارای ...

دهنش سرویس کی وقت کرده

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2706