2733
2734
عنوان

آرمان عاشق غزاله بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 60 پست
واقعا چرا نگفت آخرش ک قرار بود بمیره چ فرقی براش داشت که نگفتش شاید هم زنده باشه😐والا هیچی ت این جه ...

نه زنده نیست....نمیخام قضاوت کنم شاید این پسر به خاطر خانوادش مجبور به سکوت شده بود

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
نه زنده نیست....نمیخام قضاوت کنم شاید این پسر به خاطر خانوادش مجبور به سکوت شده بود

اخه دیگه طرف زده طرفو کشته دیگه چی از این بدتر میتونه باشه ک مثلا بخاطر خانوادش سکوت کنه 

اگه خاکش یا ....انجام داده بودش باید میگفت دگ 

یجای داستان بودارع

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون زمان چقدر بازیگرا از ارمان دفاع میکردن همه استوری میکردن و با خانواده دختره میرفتن حرف میزدن که رضایت بدن

ولی انگار الان برعکس شده

همونی که خیلی نایسه هستم😌
اوم البته سنی نداشت آرمان بچه بود عجیبه که چرا وقتی غزال افتاد زمین طی ضربه بیهوش شد به قصد کشت بازم ...

ببین عزیزم تو یه سنی مخصوصا برای پسرا خیلی هیجان غالبه به بقیه عواطف . به خاطرهمینم گواهینامه رو هم تا قبل ۱۸ نمیدن

ارمانم زیر ۱۸ سال بود 

وگرنه کسی که عاقل باشه میدونه حتی اگه طرفو دوس داشته باشه و اون نخواد باید بکشه عقب خودشو از اون رابطه 

نه که قتل کنه

2731
اخه دیگه طرف زده طرفو کشته دیگه چی از این بدتر میتونه باشه ک مثلا بخاطر خانوادش سکوت کنه  اگه ...

منظورم اینه احتمال دست داشتن خانوادش تو این ق..تا هم می‌تونه باشه 

ی زمانی اعلام کردن چن نفر که غزاله زندس و دیده شده 

من که میگم ممکنه زنده باشه حالا چرا آرمان نگفتش دگ اینو نمیدونم 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ی زمانی اعلام کردن چن نفر که غزاله زندس و دیده شده  من که میگم ممکنه زنده باشه حالا چرا آرمان ...

شایعه زیاده

2740
اره ولی میگم نامه هاشو دیدم خیلی با عشق نوشته بود واسم عجیبه پسره وقتی دید دختره طی ضربه بارفیکس بیه ...

لابد نمیخواسته کلا کسی مطلع بشه که اون اومده اینجا و درگیری پیش اومده خواسته همه مدارک از جمله خود دخترو از بین ببره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

یعنی فیلم بی بدن رو از داستان اینا ساختن؟

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
منظورم اینه احتمال دست داشتن خانوادش تو این ق..تا هم می‌تونه باشه 

یعنی خانواده خودش یا غزاله؟

یعنی فیلم بی بدن رو از داستان اینا ساختن؟

ن 

2706