2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم الان هزینه اش چقدره؟ من کاردکسم باطل شده از اول باید برم

منم کاردکسم باطل شده بود مدارک و پوشم رو بردم کاردکس رو برام تمدید کرد ۲۰۰ و خورده ای شد بعد از ۱۰ سال که شوهرم نذاشته بود برم رفتم قبول شدم خیلی حس خوبی داشتم   

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
چقد طول میکشه که گواهینامه گرف؟ دوستان از الان برین ثبت نام کنین واسه تاریخ 1403.3.3😂

عزیزم ثبت نام ربطی به تاریخ گواهی نامه نداره 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2731
چقد طول میکشه که گواهینامه گرف؟ دوستان از الان برین ثبت نام کنین واسه تاریخ 1403.3.3😂

برج ۵ ازمون دادم ۱۵شهریورتاریخ صدورگواهینامم خورده

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
عزیزم میدونم ربطی نداره  من نوشتم زودتر ثبت نام کنن ایشالله این تاریخ قبول بشن

شاید اگه فشرده برن اره واسه من که تو کرونا بود خیلی طول کشید مدام کنسل میکردن

خخخخ من بعد ۶بارقبول شدم اخراش دیگه ناامیدشدم    

خدایی؟! من یه بار افتادم دیگه نرفتم 

حالا هرچی شوهرم میگه برو نمیرم 

خدایی تو همون بار پیام رو کلاج بندری میرفت از بس استرس داشتم 

خدایا سختی این زندگی رو برای من آسون گردان.خدایا صبر و بردباری منو زیاد کن 🥲💔🙏🏻                   حتی ماهی هم تا دهنش رو باز نکنه صید نمیشه.پیش هیچ کس از زندگی و راز هاتون نگین تا زمین نخورین:)😊😇
2740
خدایی؟! من یه بار افتادم دیگه نرفتم  حالا هرچی شوهرم میگه برو نمیرم  خدایی تو همون بار پ ...

اره بابا من هرهفته میرفتم اونم تواوج کرونا باماسک اونم تابستون .چرابیخیال بشی فقط سعی کن روزیکه ازمون داری .قبلش ی جلسه تمرین با ی مربی خوب داشته باش همون محدوده که ازمون داری ببره تمرین کنی خیلی تاثیرداره .