2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خییییلی چند وقت بود رابطه ام باشوهرم داشت خوب پیش می‌رفت که دیروز خودش مارو برد گردش کلی خوش گذشت تو راه خواهرم زنگ زد اونم با شوهرش مشکل داره زبونم لال میشد کاش گفتم اومدیم بیرون تفریح اینا  ی جوری گفت اها  ب قرآن نیم ساعت نشد سر ی چیز چرت دعوا خییییلی بدی باشوهرم کردیم تو ماشین تو جاده کلی ازش کتک خوردم  همش چشم شور خواهرم بود

2740

من به این معتقدم که نباید با داشته هات کاری کنی که دیگران به خودشون و زندگی شون حس بدی پیدا کنن 

نه که خودتو بدبخت نشون بدی ولی لازم نیست دیگران رو حساس کنی 

به نظرم اون آه حسرت سنگینه

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop

آره خیلی 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم و مادر شدنم سه تا صلوات مهمونم کنی🤍دعا کن مادر بشم 8 ساله که منتظرم      خدایا میشه بغلمو با دستات پر کنی ؟ آخه میگن : دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولدشدس🥺                                                                      انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛        رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین.               

صددرصد یادم نیست کدوم معصومین ولی میگه خیلی از این دامایی که تو قبرستون خوابیدن زمان مرگشون فرا نرسیده بود بلکه برا اثر چشم زخم از دنیا رفتن راهکارش اینه خوشیاتون رو تو چشم بقیه نکنید از خودتون وعزیزانتون دائم تعریف نکنید صدقه زیاد بدید

2706