2733
2739

سلام دوستان اول یه چیزی در مورد خودم بگم من کلا دختری نیستم از موفقیت کسی حسودیم بشه به خدا همیشه وقتی دوستا و همکارام یه موفقیت دارن من خیللیییییییی خوشحال میشم همیشه هولشون میدم به سمت موفقیت وقتی یه چیز میخرن از ته دلم ذوق میکنم (ماشین - طلا - خونه و... ) وقتی به خودشون میرسن کلی بهشون انگیزه میدم و میگم خیلی قشنگ شدی و... اولین بار که از مقایسه درد کشیدن رو تجربه کردم وقتی بود که ازدواج کردم حالا چرا ؟ بخاطر رفتارهای سمی مامان همسرم قشنگ تخصص زیرزیرکی ادما رو به جون هم انداختن داره ،به جز این پدر همسرم با اینکهههههههه خیلیییییییی دوسش دارم از این آدمایی هست که مقایسه میکنه زیاااااااااد آدما رو با هم و هی میزنه تو سرت و ... حالا من خودم شاغلم درامدمم بد نیست الهی شکر بعد من قبل از اینکه عروس این خانواده بشم همه خانومای خانواده خانه دار بودن و اصن یه دلیل مخالفتشون این بود میگفتن نه اینو نگیر چون شاغله و زن نباید کار کنه    حالا از جاری و خواهر شوهر همههههه شاغل شدن ، بعد جاریم الان هم انلاین شاپ زده هم بیرون کارمیکنه من پیش خودم دارم حسودی میکنم و حالم بده نکنه این خیلی پیشرفت کنه بعد دوباره بزنن تو سر من با اینکه میدونم حالا حالاها مونده این به درامد من برسه ها ولی بازم حرصی میشم خیلی ناراحتم دلم میخواد به این قوم اهمیت ندم راه خودمو برم زندگی خودمو بکنم ولی بازم از حس این رقابتی که باهام برداشتن باعث میشه بهم بریزم

عشقم همسرم (R)

اصلامهم نباشه برات بذارپیشرفت کنه هرکس زندگیه خودشوداره،توراه خودتوبرو،قدرداشته هاتوبدون

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم اینه کارشون چیه مثلا شغل دولتی داره یا شاگرد مغازه هسا آیا مغازه از خودش داره و یا پزشکه وکیله . ...

کار من به مراتب بهتر از اونه هم پرستیژش هم حقوقش حداقل 3 برابر اونه حقوق من ولی خب اگه انلاین شاپش بگیره درامدش بیشتر میشه دیگه

عشقم همسرم (R)
2731