2733
2739
عنوان

۲۳ هفته باردار بودم بچم و از دست دادم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 59 پست
عزیزم خدا به دلت صبر بده. منم اولی رو سقط کردم. انشالله بعدن چند ماه دوباره باردار میشی بچه ت به دنی ...

میترسم دوباره این اتفاق بیفته 😭😭  اصلا بیرون نمیرم همش یه حس بد دارم فکر میکنم من مقصرم😭😭 تا الان همه دکترا گفتن اصلا به تو ربطی نداشته ولی من همش خودمو مقصر میدونم با اینکه خیلیییی رعایت میکردم خیلی زیاد 

نمیخوام کسی و ببینم و ازم بپرسن چرا چی شد ک این اتفاق افتاد ترحم کنن بهم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من توی هفته های پایین سه تا سقط داشتم اصلا رنجی که من کشیدم قابل مقایسه با تو نیست ولی میتونم مدعی باشم کمی میتونم درکت کنم ، حرفم رو از زاویه دید کسی بخون که بوی رنجی که کشیدی به بینی ش خورده ، اون بچه برای تو یه سرمایه ست یه بچه بی گناه دم در بهشت داری که تا وقتی تو وارد بهشت نشی وارد بهشت نمیشه و شفاعتت رو می‌کنه اون خوشحاله باور کن اینو ، قرار نیست ما همینجا بمونیم و تموم بشیم 

این مسیر رو باید بریم و همه مون برسیم به همون جایی که بچه ت هست 

ولی تصور کن اگر به دنیا میومد و بچه صالحی نبود چی ؟ 

اگر دشمن امام زمان میشد چی ؟ اگر قاتل میشد چی ؟ اگر بچه ای میشد که خودت آرزوی مرگش رو میکردی چی؟ 

ما خیلی چیزای پشت پرده رو نمی‌دونیم ولی به صلاح مونه

یه زمانی من میخواستم سوار ماشین بین شهری بشم پولشو دادم روی صندلی هم نشستم ولی شرایط منفی ای پیش اومد که پیاده شدم و بابت اینکه نتونستم به موقع برسم کلی خسارت خوردم و ناراحت بودم 

همون شب توی اخبار استانی همون تاکسی و همون پلاک رو نشون دادن که تصادف کرده و راننده و سرنشین جلویی درجا فوت شدن 

اگر توی اخبار استانی نشون نمی‌دادن باور کن هنوزم از اینکه چرا اون شرایط بد پیش اومد که مجبور بشم از ماشین پیاده بشم باعث رنجم میشد 

گاهی اوقات همه چیز به سمتی می‌ره که حقایق پشت پرده رو بفهمیم

ولی خیلی اوقات هم همچین شرایطی پیش نمیاد و هی توی ذهنمون دنبال چرا میگردیم ، این چراهای بی پاسخ آدم رو رنج میدن از فکر چرا بیا بیرون و به خواست خدا اعتماد کن و بهش پناه ببر ، خدا بهتر از ما می‌دونه و از همه رنج ها و درد های ما بزرگتره 

طبیعی به دنیا اوردمش  نمیدونم خیلی هم طول نکشید زودی اومد بمیرم براش خیلی وزن نداشت ۵۰۰ گرم بود ...

حال دلتو میفهمم.همه ماها روزای سختی تو زندگی هامون داشتیم اما هیچ سختی سخت تر از غم از دست دادن فرزند نیست.ان شاءالله خدا خودش به دلت آرامش بده و بهترین ها رو تو زندگیت رقم بزنه.اینو بذار به حساب امتحان الهی.

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
2731
من توی هفته های پایین سه تا سقط داشتم اصلا رنجی که من کشیدم قابل مقایسه با تو نیست ولی میتونم مدعی ب ...

😭😭😔😔  مادرمم همینو میگه بهم 

همه این حرفا و قبول دارم ، ولی باز دلم میره پیشش

بمیرم براش ،به خدا گفتم مراقبش باشه سپردمش بهش بعد که مردم باید بده بهم ، ببینمش 😭😔  

حال دلتو میفهمم.همه ماها روزای سختی تو زندگی هامون داشتیم اما هیچ سختی سخت تر از غم از دست دادن فرزن ...

اره امتحان سختی ازم گرفت   همش به خدا میگفتم منو با بچه هام امتحان نکن من طاقتشو ندارم ، ولی کار خودشو کرد هنوزم میگم راضیم به رضای خدا ، ولی باز دلم آروم نمیشه 

خدا خودش کمکم کنه اروم بشم دارم دیوانه میشم انقدررر فکر و خیال میکنم 

میترسم دوباره این اتفاق بیفته 😭😭  اصلا بیرون نمیرم همش یه حس بد دارم فکر میکنم من مقصرم😭😭 ت ...

وا آخه دلسوزتر از مادر برا بچه تو دنیا کسی هست !!!!! 

ترس نداره. من چند ماه اصلاح سبک‌کردم. ورزش میکردم، پیاده روی، شبا زود می‌خوابیدم. سالاد و سبزیجات بیشتر می‌خوردم. فکرتو آزاد کن. 

2738
اره امتحان سختی ازم گرفت   همش به خدا میگفتم منو با بچه هام امتحان نکن من طاقتشو ندارم ، ولی کا ...

ان شاءالله خدا بهت صبرشو میده. شما هنوز جوون هستید ان شاءالله که از این به بعد اتفاقات خوبی برات رقم میخوره

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
😭😭😔😔  مادرمم همینو میگه بهم  همه این حرفا و قبول دارم ، ولی باز دلم میره پیشش بمیرم ...

میبینیش حتما شک نکن خدا برای بچه ت مهربان تر از تو هست خدا ذره ای از محبت خودش رو توی دل مادر نسبت به بچه می‌ذاره این عشقی که داری به بچه ت فقط ذره ای از عشقی هست که بچه ت می‌تونه دریافت کنه دخترت الان پیش خدا از عشق تمام و کمال بهره می‌بره 

اونی که حالش بده تویی نه دخترت ،  الان تو نیاز داری سوگواری و گریه کنی

باز هم بهت توصیه میکنم تنها بری سر قبرش و گریه کنی 

تو نیاز داری به تخلیه کامل روان خودت الان احتمالا بخاطر پسرت و همسرت نمیتونی برون ریزی کافی داشته باشی و خب این ممکنه برات باقی بمونه با ترست روبرو بشی زودتر میتونی به پذیرش برسی 

😭😭😔😔  مادرمم همینو میگه بهم  همه این حرفا و قبول دارم ، ولی باز دلم میره پیشش بمیرم ...

الهی بمیرم برای دلت. با این پستت گریه کردم  

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
وای کاش بدونم ،۳ روز بود درد داشتم میرفتم دکتر سونو میکردن همه چی عالی بود ، سرویکس ۳۶ حفت بالا &nbs ...

متاسفم خدابهت صبربده انشالا

حساسیت به غذایی چیزی نداشتی؟؟ که اون روزها خورده باشی؟

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
2706