2733
2734

تو هفته ۲۳ یهو کیسه آبم پاره شد ، بدون هیچ دلیلی ، بچم و طبیعی به دنیا آوردم ،تا لحظه های آخر ضربان قلب داشت تکون میخورد ، ۱۰ روز گذشته دارم میمیرم حال روحیم افتضاحه ، چیکار کنم ، خودم همش میگم حتما حکمت خدا بوده ولی باز دلم آروم نمیشه 

دکتر نزاشت ببینمش الان پشیمونم میگم کاش میدیدمش 

بچم و دفن کردن بمیرم براش ،اصلا نمیدونم کجا و نمیخوامم بدونم بهش فکر میکنم قلبم آتیش میگیره 

خدا ب دلت صبر بده🤍

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای شنیدن صدای قلب نی نیم یه صلوات بفرستید🤍🌱روزی تمام منتظرا🤍🌱         الهم صله الله محمد وال محمد🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

💔💔💔💔

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
2740

چقد ذوق داشتیم چقد خوشحال بودیم   پسر اولم ۸سالشه عاشق بچه بوده خیلیییی خوشحال بود بمیرم براش چقد گریه کرد اونشب الان میترسه میگه دیگه بچه نیار مریض میشی، 

بعد چند سال اقدام باردار شده بودم دخترم بود خیلیی همه خوشحال بودیم ، اولین دختر تو خانواده شوهرم بودم همه خیلییی شاد بودن واسش کلی کادو گرفته بودن ، الان همه حالشون بده ، ولی اینا واسم مهم نیست من دارم واسه بچم میمیرم چرا این سرنوشت و داشت چرا باید دفن میشد ، خیلی تو شکمم تکون میخورد ،سینه هام سنگ شدن تا یه هفته درد داشتم دردش برام مهم نبود فشار روحی داغونم کرد که شیرم داره خشک میشه ، بچم آخ بچم  

کاش بود الان ،داغونم 

عزیزم بی دلیل آخه چطوری 

وای کاش بدونم ،۳ روز بود درد داشتم میرفتم دکتر سونو میکردن همه چی عالی بود ، سرویکس ۳۶ حفت بالا   یهو تو مطب دکتر کیسه ابم سوراخ شد اب میرفت ازش تا رسیدم بیمارستان جلو در بیمارستان کلا پاره شد و ریخت همش 

تا الان ۵تا دکتر بردم مدارکمو هیچکی نمیدونه چرا 

عزیزم واقعا از ته قلبم تسلیت میگم بهت  احساس الانت کاملا طبیعیه بالاخره سوگوار هستی  &nb ...

وای نمیتونم سکته میکنم😭😭 پدرشوهرم برده دفنش کرده 

اصلا بهش فکر میکنم دلم میخواد جیغ بکشم 

دلم میخواد برم ی جا انقد جیغ بزنم ، 

ان شاءالله خدا بهت صبر بده. چرا سزارین نکردی پس

طبیعی به دنیا اوردمش  نمیدونم خیلی هم طول نکشید زودی اومد بمیرم براش خیلی وزن نداشت ۵۰۰ گرم بود 

من اصلا همکاری هم نمیکردم بیشترشو دکتر با دست در اورد من جیغ میزدم میگفتم نمیخوام بمیره ، بعدش که جفت گیر کرد کورتاژ شدم

2706