2733
2739

ولی خانمای به اصطلاح بزرگسال هم کم از این دروغا نگفتن و لو رفتن تو این مدت که تو سایت بودم معمولا اون بجه ها سریع دستشون رو میشد ولی بزرگترا خوب بقیه رو اسکل میکردن تا چند مدت💁‍♀️😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
همین قضیه جاری  .. خیلی واضح دروغه

همچین چیزی عجیب نیست.من خیلی شنیدم تازه مال اون استارتر خیلی خوب بوده باز

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همچین چیزی عجیب نیست.من خیلی شنیدم تازه مال اون استارتر خیلی خوب بوده باز

من که ندیدم .. البته من  اگه باشم شوهر و خانواده و جاری چرخ میکنم با چرخ گوشت .. نمیدونم و باور نمیکنم زنی که از خودش دفاع نکنه ..   

2728
دختر همسایع درسته ....صدای خنده ماشین واسه اون تامیک نبود 

اگه همون منظورتونه ک من میگم اون از همون اول واضح بود دروغ میگه  

آخه قشنگ سریالیش هم میکنن هرشب هم ی قسمت جدید نمایش میدن همه اتفاقا ب سرعت پیش می‌ره😂

ولی بنظر من هیچی مسخره تر از اون کاربرایی ک یقه جر میدن برا اینا نیست 

2740
من که ندیدم .. البته من  اگه باشم شوهر و خانواده و جاری چرخ میکنم با چرخ گوشت .. نمیدونم و باور ...

خیلی زیاده باز خداروشکر شما ندیدین و نشنیدین.همین چند روز پیش ی اتفاقی واسه همسایه پشتی مامانم افتاد.شوهره خونه نبود زنش مرد اورده بود خونه.شوهرش از راه میرسه مرده لخت میپره حیاط خلوت مامانم شلوارم زنه از اونوربراش میندازه مامانمم تنها تو خونه .تا مرز سکته رفت  .مرده شیشه درمونو شکست از ترس داشت میمرد .حالا زنه پرو رو ب رو شوهرم زیرزمین برادر شوهرمم همون زمان اجاره کرده برای ارایشگاه.شوهر زنه هم دوست شوهرمه ،همسایه هم هستیم تقریبا ی کوچه فاصله اس

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اگه همون منظورتونه ک من میگم اون از همون اول واضح بود دروغ میگه   آخه قشنگ سریالیش هم میکنن هر ...

یکی بود سن کم هی میگفت خودکشی .. منم تو خصوصی هی دلداری دلداری .. هی میگفت بستریم تو دیونن خونه .. بعد اخرش پیام داد من پدرش هست دخترم خودشو کشته 

وای وای

خودش بود حالا 

خیلی خنده دار بود 

اخه فک کن باباهه دخترش خودشو کشته اومده تو نی نی سایت دخترش اعلام کرده 

وای 😄😄😄

منم حرصم گرفت گفتم به درک  

اگه همون منظورتونه ک من میگم اون از همون اول واضح بود دروغ میگه   آخه قشنگ سریالیش هم میکنن هر ...

ارع درستع .....چند ماهی بود هی تاپیک میزد و عکس میزاشت و نفرین شوهر جوانش رو میکرد هی می گفت خیر نبینی خنده هامو ازم گرفتی .....حالا خودش به فاصله چند ماه پدر و برادرش رو از دست داده بود چطور اخه دلش می اومد شوهرشو واسه پربازدیدی نفرین کنه.....بعد یهو سریالش تموم شد😅😅😅

بله توی تاپیکش یک خانمی گفته ۱۵ ساله عضوم هر داستانی توی سایت رو باور نمیکنم 

توی امضاشم بود که این سایت رو به چشم داستان شاخ و برگ دار ببینین نه واقعیت 

راستش منم تامیک رو باور کردم ولی وقتی عکس تی وی رو داد فهنیدم کل داستان دروغ بوده 

جالب گفت عکس دختره رو میزارم اسکرین نگیرین با یک سری کاربرهام خودشون بهتر می دونن کی ان ....واقعن منظورشو درک نکردم

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
یکی بود سن کم هی میگفت خودکشی .. منم تو خصوصی هی دلداری دلداری .. هی میگفت بستریم تو دیونن خونه .. ب ...

😂😂😂

باباش آیدی نینی سایتشو هم داشته😂😂

ببین بعضیا واقعا میخوان ملت رو سرکار بذارم ولی بعضی ها کمبود توجه دارن و اینجوری می‌خوان توجه و ترحم کاربرای اینجا رو بدست بیارن

دیروز با یکشیون برخوردم بهش گفتم دروغه ولی ذهن خوبی داری برا رمان کم سن و سالا برو سایت نود هشتادیا& ...

آقا نکن من دهه هشتادیم 🤣🤣🤣بخدا هیچیمم دروغ نیس

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2706