2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیدوکینون اول حسابی قرمز میکنه بعد رفته رفته لک ها کم رنگ میشه 

ترتینوئین باعث پوسته ریزی میشه لکها رو از بین میبره و پوست جدید میاره فقط گاهی اولش یکم جوشو بیشتر میکنه اون هم دلیلش اینه که مبخواد هر چی زیر پوسته رو خارج کنه در واقع هم برای از بین بردن جوش خوبه هم‌برای لک فقط چند روز اول که جوش زدید دستکاری نکنید

به مرور پوست رو بدون حوش و لک میکنه 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
ترمیم کننده ی درمالیفت        من برا خودم ن ها  برا جای جوش دخترم خریدم زد ...

برای از بین بردن جوش هم جواب داد ؟ 

طریقه مصرفش چطوره اصلا چیه پماد ،ژل ،محلول ؟

قیمتش چنده؟

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
ترمیم کننده ی درمالیفت        من برا خودم ن ها  برا جای جوش دخترم خریدم زد ...

ببخشید فقط برای صورت؟چقدر طول کشید که خوب شه؟من کتف و بازوهام جای جوش هست..انقد حرص میخورم که حد نداره

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

من تو خونه ماسک درست میکنم کمرنگ میکنه لک های جای جوش رو

اما فرورفتگی رو نمیدونم

ماست سنتی ترش+سدر+ابلیمو

خمیری که شد میزنم رو پوستم و میزارم خشک خشک شه 

بعد که شستی با آب ملایم ممکنه یه  کم پوستت قرمز شه

اما طبیعی  بعد که خشک کردی 

یا ابرسان یا مرطوب کننده بزن

2740
ببخشید فقط برای صورت؟چقدر طول کشید که خوب شه؟من کتف و بازوهام جای جوش هست..انقد حرص میخورم که حد ندا ...

ی ماه نشد خوب شد     برای صورتش من خریدم    عالی بود    برا بدن نمیدونم   

ببخشید فقط برای صورت؟چقدر طول کشید که خوب شه؟من کتف و بازوهام جای جوش هست..انقد حرص میخورم که حد ندا ...

منم کتف و بازوم جای جوش داره

با کرم ضد لک شرکت نفیس کمرنگ شد

البته  عرق کاسنی و شاهتره رو هم به میزان مساوی ناشتا ۴۰ روز خوردم

ی ماه نشد خوب شد     برای صورتش من خریدم    عالی بود    برا بدن نمیدون ...

چه عالی..خیلی ممنونم

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
منم کتف و بازوم جای جوش داره با کرم ضد لک شرکت نفیس کمرنگ شد البته  عرق کاسنی و شاهتره رو هم ...

مرسیی گلم امتحان میکنم