2737
2739

یه سریا که خیلی شادن و قوی . انگار براشون مهم نیست تو رابطه چی پیش میاد یا ترس از اینکه طرف ولشون کنه ندارن خلاصه جذابه این رفتارشون ‌

من خیلی غمگینم از همه بدم میاد دلم نمیخواد اصلا مامان بابا رو حتی ببینم نکه چیزشون بشه ها نه ولی مثلا تو هالن دلم نمیخواد برم پیششون . خیلی شکاکم تو رابطه و ترسو و غرغرو 

چیمون فرق داره با اون خانما؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون ها سنگهاشون را با خودشون کندن.که مثلا اینجور بشه یا اونجور بشه. چطور برخورد کنم.

بعضی از ما ها خیلی تخیلی پیش رفتیم .تازه فهمیدیم اونجوری که فکر میکردیم نیست.

با واقعیت ها باید درست روبه رو بشیم وجبهه نگیریم

به قول معروف سخت بگیری سخت تر میشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2731
من خیلی حسودی هستم واقعا نمیدونم چرا تو ۱۸ سالگی همچینم

سنی نداری عزیزم اشکال نداره اگه یه سری خصلتای منفی داری 

حسادتم تو وجود همه خانما حس فقط باس کنترل بشه و اینکه خودتو اینقد دوس داشته باش که بقیه برات مهم نباشن 

خدا یاور تنها ترین تنهایان است
اون ها سنگهاشون را با خودشون کندن.که مثلا اینجور بشه یا اونجور بشه. چطور برخورد کنم. بعضی از ما ها ...

دقیقا 

ببین من ۱۸ سالمه انقدر حسودی غرغرو ام خودمو کم میبینم همش ایراد میگیرم همه چی تو مخمه حتی صدای راه رفتن خواهرم تو مخمه . تو رابطه سمی گیر افتادم مطمئنم طرفم با بقیه لاس میزنه نمیتونم ثابت کنم . انقدر وابستم نمیتونم رهاش کنم میترسم بره با اون دختر وکیل دکترا و... خلاصه خیلی اوضاعم بده .. شما روانشناس خوب میشناسین؟

دقیقا  ببین من ۱۸ سالمه انقدر حسودی غرغرو ام خودمو کم میبینم همش ایراد میگیرم همه چی تو مخمه ح ...

راستش نه نمیشناسم.

من بیشتر اوقات تو تنهایی ومشکلات به قرآن ونماز پناه آوردم وخیلی کمک کرده.

سوره ناس را به تعداد زیاد بخون.

گاهی سکوت بهتر از جر وبحث جواب میده.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2738