2737
2734

من جاریم لباس های تنگ میپوشه و نصف سینه هاش معلومه میاد پیش شوهرم میگه میخنده دست میده بغلش میکنه میزنتش من خیلی بدم میاددد چون من تو فامیل خودم کسی رو اینجوری ندیدمممممم من که میرم خونه مادرشوهرم ب شوخی میگه برا چی اومدی ب شوهرم با خنده میگه چرا اینو آوردی این همش اینجاست ببرش بعدش میاد سلام و احوالپرسی میکنه خیلی بدم میاددد🥲چون همبازی بچگی بودن میگن راحتیم😭من چیکار کنمم ی بار گفتم چه غلطا جاریم سریع گفت ما از قبل اینجوری بودیم دلم میخواد تیکه پارش کنممممگگ😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها کاری ک میتونی بکنی اینه که سخت نگیری

اونم مث خواهرش میمونه وقتی از بچگی بزرگ شدن

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2731

تو با برادر شوهرت چطوری؟

یبار جدی بگو قدیم دیگه تموم شد الان من زنشم و دوست ندارم این رفتارا

به شوهرت بگو تا خودشو جمع کنه

چقدر بعضیا بی منطقن 

برادر شوهر نا محرمه

🌹🌹🌹

اصلا طبیعی نیس به نظرم 

این چه وضعشه آخه 

عملا داره توهین میکنه بهت

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

توام میگفتی قبل مال قبله

به شوهرت لگو خودشو جمع کنه

خوبه توام با برادرشوهرت اینجوری باشی

یا شوهر خواهرت با تو انقد راحت باشه چون همبازی بچگی بودین

پس تعهد چی میشه

چه بی شخصیت

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2740
تو با برادر شوهرت چطوری؟ یبار جدی بگو قدیم دیگه تموم شد الان من زنشم و دوست ندارم این رفتارا به شو ...

من تازه عروس اون خانواده شدممم خیلی سنگینمممم شوهرم میگه دست بده من اصلا دست هم نمیدمم

اگه شوهرت حدوحدودا رورعایت کنه ایشونم خودشو جمع وجورمیکنه. رو میبینه ک اینطوری میکنه

الهی و ربی من لی غیرک ♥                                                    اللهم عجل لولیک الفرج🤲🏻
2706