2737
2734
عنوان

ختم بارداری هفته 37

58 بازدید | 4 پست

الان 36 هفتمه تقریبا. به خاطر محدودیت وزن جنین  گف 37 هفته و اخر اخرش 38 هفته  ختم بارداری من میترسم چطور زایمان طبیعی کنم  یعنی با امپول فشار میترسم ریش کامل نشده باشه بره ذستگاه

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 

عزیزم ایشاالله که صحیح وسالم بیاد بغلت درسته زایمان خیلی سخته ولی یه روزه دیگه به اون لحطه فکر کن که برا اولین بار بغلش میگیری به خدا بعد بغلش کردنش کل دردات یادت میره

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ایشاالله که صحیح وسالم بیاد بغلت درسته زایمان خیلی سخته ولی یه روزه دیگه به اون لحطه فکر کن که ...

😍😍قربونش برک دعا کنید صحیح و سالم  دنیا بیاد

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 
2731
😍😍قربونش برک دعا کنید صحیح و سالم  دنیا بیاد

۳۷ هفته به بعد مشکلی پیش نمیاد خیالت راحت به سلامتی زایمان کنی ایشاالله.

من خودم دوتا زایمان داشتم یکیش ۴ ماه پیش من زایمانام خیلی وحشتناک میشه یعنی به معنای واقعی میمیرم زنده میشم ولی اصلا برام مهم نیست پیش خودم میگم یه روزه دیگه یعنی در برابر بچت یه روز درد ارزششو نداره اینجوری خودمو آروم میکنم وقتی هم که برا اولین بار بعدش میگیرم انگار نه انگار همون آدمم تا ۱ ساعت پیش داشتم از درد میمردم

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل