2733
2734
عنوان

عکس بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 49 پست
😂😂😂 نه خواهری همشون برادر هستند من نمی خوام شما جاریم باشی . می خوام تا آخر خواهرم بمونی 😘😘

😂😂عجب زبونی داریا...باعث افتخاره😍❤

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر بچه دوست و زن شوهر کش خوبی می شی  معلومه شوهرو فقط برای بچه می خوای و بس 😢😢

😂😂😂نظر لطفته...اره دیگه ولی اگه پولدار و خوشگل و خوشتیپ و خوش اخلاق و سر به زیر و همه چی تموم بود خودشو هم دوست داشتم

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
2728
😂😂😂نظر لطفته...اره دیگه ولی اگه پولدار و خوشگل و خوشتیپ و خوش اخلاق و سر به زیر و همه چی تموم بود ...

یواش یواش داره توقع ات می ره بالا خواهرها  من دیدم بچه زیاد دوست داری گفتم کارت راه بیفته 😁😁

عزیزی 😍😍 اگر واقعی می خوای یه دادش نیمچه کچل دارم شبیه اون عکس ها بگم بیاد  راستی راستی فامیل ...

😂😂😂شبیه عکسااا...من لیاقت داف ها رو ندارم وگرنه خواهر شوهر کی بهتر از شما😁

یواش یواش داره توقع ات می ره بالا خواهرها  من دیدم بچه زیاد دوست داری گفتم کارت راه بیفته 😁😁

😂😂😂نه دیگه انتخاب کردم.می بینی چه مادر فداکاری میشم

2740
پس قبوله . 😍😍😍 خدایا شکر عروس دار شدیم

😂😂😂😂ار فردا تاپیکام:خواهر شوهر نی نی سایتیم 

😨😨 حلال نمی کنم پشت ام غیب ات کنی😭

یادته اون روز بخاطر اون حرفت من و شوهرمو به جون هم انداختیی🤧

نامرد تو که عروس خوبی بودی . بشکنه این دستم یادت رفت من خودم داداشمو دادم بهت 😈😂😂

مکالمه دوتا سینگل:.....😂😂یکی اینارو بخونه مغزش رگ به رگ میشه...قول میدم عروس خوبی باشم خواهر شوهر جونممم😪😂❤

مکالمه دوتا سینگل:.....😂😂یکی اینارو بخونه مغزش رگ به رگ میشه...قول میدم عروس خوبی باشم خواهر شوهر ...

منو ترسوندی دیگه اعتمادمو از دست دادم چطور داداش کچل بدون گل برگم رو بسپرم دست ات 😁

2706