2737
2739
عنوان

دوستم به شدت خوشگله و‌ بهمین خاطر پشت هیچ دیواری نمیمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 5981 بازدید | 157 پست
بخدا من یکی رومیشناختم هی فک میکردم کی این رو میگیره ببین بخدا یه بختی گیرش اومده هرچی بگم کم گفتم ا ...

😂😂😂😂

دقیقا . منم تو دانشگاه یه دختری بود اصلا در حد من نبود

منم ادمی نیستم که بخوام به خاطر قیافه با کسی حرف نزنم و خودمو بگیرم....

اون وقتی ازدواج کرد دیگه جواب سلام منو نمی داد 😂😂

نمی دونم این شوهر چیه که همه سال های اول خودشونو میگیرن

دچار تو نمی کند . دل از هوای تو....ایران🤍
حالا صرفا ازدواجشو نگفتم که. گفتم کلا دستش بازه برای مسیر زندگیش.

اصلا اینطور نیس 

خیلی از خوشگلا ازدواج خوبی نمیکنن اصلا

ده سال که بگذره همه دوستان و خودت ازدواج کنیی به حرفم میرسی

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خوشگلی نمیدونی کی بخاطر خودت دوست داره

ازت زمان نمیبره میشه برام ی صلوات بفرستی که به عشقم برسم سه ساله تو جنگ دعوا بودم تا بهم برسیم💔دلم خونه بام کل کل نکن 🥀یاصاحب الزمان تورو به تمام مشکلات دردا شکستگیهای اهل بیت به تمام آه و حسرتاشون حاجتمو روا کن🥺😔میشه ی روزی تو امضام بنویسم رسیدم بهش 🙂نگید فراموشش کن چون جایی برا فراموش کردنش ندارم ظرفیت ترک کردنشو ندارم حس میکنم کوچکترین تصوری از جداشدن از اونو ندارم ❤️‍🩹خدایا ترجیح میدم حتی اگه اون بصلاحم نبود باهاش باشم ولی به تو سوظن نداشته باشم کلی امید کلی روتو حساب کردم اگه راهی نبود خودت درست کن اگه خوب نبود تو خوبش کن تو خیلی هستی خدا خیلی...

اتفاقا اینجوری خوشگل بودن و پولدار بودن تو ازدواج ممکنه خوب نباشه چون کلی کیس دور و بر طرف رو میگیره طرفم یا نمیدونه کدومو انتخاب کنه یا هی میگه بعدی بازم بهتر میاد یا کلا سردرگم میشه و ممکنه انتخاب خوبی نکنه. علاوه بر اینکه آدم این مدلی، آدمایی از همه قماش میان دورش بخاطر خوشگلی زیاد ممکنه هرجور آدمی دورش جمع بشه و خطرناک باشه. ممکنه بخاطر اینکه بدستش بیارن آدمای هوسباز اذیتش کنن. بخت و اقبال و سرنوشت به این چیزا نیست اینطوری فکر نکن. هرکسی روزی خودش رو داره. انشالله هم دوستت هم خودت عاقبت بخیر و خوشبخت باشید

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
2728
پولداری خوشگلی میاره حتی اگه خرجم نکنی

بله درسته غذاهای سالم  وخوب آب میوه‌های طبیعی میوه های فصل تازه آجیل ومغزها کاملا هر کوی خوبه همیشه در دسترس دارن دیگه معلومه که پوستشون خوب وعالیه وخوشکلن 

من کل تابستون رو نمیتونم دو سه کیلو گیلاس بخرم الآنم نمیتونم برا بچه هام که اینقدر توت فرنگی دوست دارن یه کیلو توت فرنگی بخرم خوب معلومه که پوستم چطوریه 

ولی در عوضش اعتماد به نفس دارم و احساس خوشبختی می کنم

2738
ربطی نداره عزیزم. بالاخره نگاه میکنی متوجه تفاوتها در موقعیتا میشی‌ نمیتونی نادیده بگیری که

حتما حتما کتاب چهار اثر رو بخون

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
چ جالب واقعا منم هرجی دور و برم دیدم ک شوهرای خفن داشتن همشون معمولی بودن و با پول مرده یکم عمل این ...

وقتی میگن نعمتهای خدا تقسیم شده است یعنی همین

یکی خودش خوشگله، یکی خوشگلیش کمتره اما شوهر خوبی داره، یکی خودش و شوهرش چهره‌ای ندارن اما خدا بچه‌های خوشگل یا خوبی بهشون میده و...

ازدواج به این چیزا نیست من که میگم اتفاقا خوشگلا شانس ندارن بعدم حضرت زهرا برای دخترای معمولی دعا کر ...

دخترایی که قیافه ندارن سعی میکنن تو اخلاق جبران کنن

سازش بیشتری هم دارن

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
من یه عمر بهم میگفتن زشت کسی باهام دوست نمیشد هیچ کس بهم نگاه نمیکرد اگه کسی هم میگفت قشنگی من باور ...

میشه بگی چه کتابایی خوندی و سمینارهایی که رفتی؟

عشق یعنی کاپوچینو با هیس و دیگر هیچ:)درگیر طُ بودم نمازم به قضا رفت..♥️🤦🏻‍♀️
ازدواج به این چیزا نیست من که میگم اتفاقا خوشگلا شانس ندارن بعدم حضرت زهرا برای دخترای معمولی دعا کر ...

حالا دلیل نمیشه زشت هستین خوشگل  ها رو بکوبید.

شانس ندارن  بدبختن.   یکمم از دین اسلام اخلاق یا  بگیرین حسادت رو بذارید کنار بجا تحقیر.

کلی زیبا خوشبخت دیدم 

کلی هم زشت بدبخت خدا تو سر زده دیدم

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2706