2737
2734
عنوان

دوستم به شدت خوشگله و‌ بهمین خاطر پشت هیچ دیواری نمیمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 5981 بازدید | 157 پست

دوستان بنظرم خوشکلی باعث میشه خواستگار زیاد داشته باشی ولی صرفا ازدواج خوب نه. ازدواج هیچکس نمیشه از قبل پیشبینی خوب و بدشو کرد. اخلاق از همچی مهمتره. طرف خوشکل باشه شوهرش خوب هم میشه شوهر بد هم میشه. پس همش خوشکلی نیست. اخلاق مهمتره. اخرش اون با این همه خاستگار یه شوهر میکنه که خوب و بدش معلوم نیس و معمولیا هم یه شوهر که خوب  و بدش معلوم نی

دستش بازه یعنی اگر کار خوب پیدا نکرد بهترین شوهر براش فراهمه. اگر شوهر نکرد میتونه با چهرش کار خوب پ ...

مطمئن باش اگه خواستگار باب دلش داشت ازدواج کرده بود چون هم میتونست کار کنه سفر کنه به آرزوهاش برسه شوهر خوب سد راه نیست مطمئن باش اونم کم و کسری داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون پولداره زیاد خاستگار داره

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2728

منم دیدم اونا ک بی نقص و زیبان از شوهر شانس نمیارن

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
چی میشه خدا یکیو خوشگل میکنه یکیو نه🙁

خدا نمیکنه ژنا میکنن😂برو با مامان و بابات حرف بزن😂🤦‍♀️

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
انقدر آدم ها بودن خوشگل بودن، خواستگارای زیاد ، تمکن مالی، برو و بیا. آخرش بدبخت شدن، با بدترین زندگ ...

خدایی اینجوری نگو

ینی خوشگلا همیشع بدبخت میشن!!!

الان تو میخوای به این اعتماد بنفس بدی

میزنی اعتماد بنفس اون یکی رو خراب میکنی

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2740
خدا نمیکنه ژنا میکنن😂برو با مامان و بابات حرف بزن😂🤦‍♀️

مگه من گفتم من زشتم ک تازههه برم حرف بزنم😐🤣🤣داری اشتب میزنی داداچ🤣🤣

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
از کجا اعتماد به نفس میاوردم وقتی از بچگی تحقیرم کردن؟

چقد مثل منی

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
مگه من گفتم من زشتم ک تازههه برم حرف بزنم😐🤣🤣داری اشتب میزنی داداچ🤣🤣

عزیزم منم نگفتم که زشتی

در کل میگفتم اگه کسی مشکلی داره باید با پدر و مادرش حرف بزنه

اینجا هم هر چی میگی به همه برمیخوره😐

عزیزم منم نگفتم که زشتی در کل میگفتم اگه کسی مشکلی داره باید با پدر و مادرش حرف بزنه اینجا هم هر چ ...

خب معلومه باید با پدر مادرش حرف بزنه مگه کسی اومد با شما حرف بزنه عازیزم🤣🤣

کسی هم بهش برنخورده اگه شما بهت برخورده با پدرومادرت صحبت کن عازیزم👍🤣🤣

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
چرا میخوایم استارتر رو‌ با این فکر که  نگران نباش خوشگلا بدبخت میشن مجاب کنیم😐.  انشالله ...

چقدر قشنگ بود حرفت

منم دقیقا همین شرایط دوست استارتر رو دارم

اومدم کامنتا رو بخونم داغون شدم ادم حس میکنه یا قراره بهش خیانت شه یا بدبخت شه یا بچشو ازش بگیرن...

2706