2733
2739

دخترم ۷ سالشه جیگرم واسش کبابه که چقدر باید دیگه مریضی بکشه چقدر عداب بکشه😭

چشم خورده یه چیزی داشت یه نفر که خیلی چشمش شوره هی اومد دست زد بهش گفت چقدر خوبه و فلان از اون روز به بعد دخترم بدجور چشم خورده از همون قسمت که اون ادم دست زد خدا شاهده دو بار بردم متخصص هنوز خوب نشده😭😭😭😭

میشه به نیت اینکه " اون بیماری مورد نظر و مشکل دخترم حل بشه و خوب بشه و مثل قبل بشه و چشم نظر و چشم شورش باطل بشه و دفع بشه"

نفری ۱۴ تا به نیت ۱۴ معصوم

🌿🎀 أمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ 🎀🌿

به نیت دختر من که اسمش فاطمه اس بخونین و فوت کنین؟ لطفا نیتمو کامل بگین یه دتیا ممنونتون از محبتتون خدا خودش براتون بسازه. بخدا هر چی دلشکسته اس تو نی نی سایته دعای دلشکسته ها گیراست خدا گفته خدا دروغ نمیگه😭

حدیث داریم 

❤«امام موسی‌كاظم(علیه‌السلام)»:❤

هر کس برادر دینی خود را غیاباً دعا کند از عرش (خدای باعظمت) به او ندا می‌رسد: صد هزار برابر (آنچه برای برادر خود خواستی) به تو عطا گردید! (وسائل، ج ٤، ص ١١٤٨)

اگه میخونین حتما لایک کنین تا دعاتون کنم من🤲🤲

الهی که زندگیاتون بیفته رو دور شانس و چرخ زندگیتون به خوشانسی بچرخه و دست به خاک بزنین طلا بشه و هر حاجتی دارین بگیرین

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم

تخم مرغ براش بشکون نمک دورسرش برگردون اسفند دودکن بررش

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم تخم مرغ دور سرش بچرخون و همه رو در نظر بگیر تو ذهنت بعد بنذاز بشکون

همیشه براش آیت الکرسی بخون

اسپند واقعا عالیه همه رو در نظر بگیر

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

عزیزم خوندم براش انشالله خوب بشه برای خواهر منم دعا کنید ده سالشه لطفا هر کی لطف کرد دعا کرد یا صلوات خوند براش لایک کنه براش دعا کنم

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A
2740

من اون سالهایی که خیلی به این چیزا اعتقاد داشتم یه دعایی بود مینوشتم رو تخم مرغ 

خیلی جالب بود بچه درجا ساکت میشد

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

خوندم عزیزم انشالله شفا پیدا می کنن برای منم دعا کن

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

دعا به جهت چشم زخم و نظر كردن

اين كلمات را بنويسد بر روى تخم مرغ پس اگر به جهت انسان باشد در ميان دو پاى او بر زمين بزند و بشكند و اگر حيوان باشد در ميان او زند تا شكسته شود و در وقت شكستن تخم مرغ بگويد:

بسم اللّه و باللّه و على اسم اللّه و اسم العين .

و كلماتى كه بر تخم مرغ بايد بنويسد اين است (جاعت ) (جيعت ) (فجيعت ) (فجعجعت ) (انفجعت ) (انفجلقت ).

برچسب‌ها: دعا

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

اگه میدونین چشم خورده حتما واسش دعا بگیرین تا خوب بشه من براتون دعا کردم که دخترتون خوب بشه و چراغ دلتون باشه شما هم واسه خواهر دلشکسته ی من دعا کنید امروز تو حرم امام رضا هست تو رو خدابراش دعا کنید امام رضا دست خالی برش نگردونه و جای بچه ی از دست رفتشو بهش بچه بده تا دلش آروم بشه دو ماهه دخترشو از دست داده و داغونه با دل شکسته ات براش دعا کن 

2706