2733
2739
عنوان

عکس العملتون تو دعوا با مردا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 76 پست
من خودش میره ☹️سر هیچ هم دعوا میکنه

من مظلوم میشه دلش نمیاد بره 

اگرم دیگه خیلی جدی باشه تومار مینویسم و یکار میکنم خودش بیاد از دلم در بیاره

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین دیگه بستگی داره چه حرفایی بزنه اگر دیدی داره رو منطق حرف میزنه منطقی جواب بده ولی اگر قصدش اینه ...

من منطقی دارم در مورد مشکلات حرف میزنم 

ولی اون بدش میاد 

مثلا همین موضوع رسمی کردن رابطه و ازدواج 

میگه دیگه بحث نکن شرایط ندارم و بهانه الکی حتی کلی دعوا راه میندازه

2731
ببین عزیزم اعصاب مردها وقتی خورده مثل ک‌‌..خر میمونه هرچی باهاش ور بری بیشتر طولانی میشه وقتی یک مرد ...

😎💪دقیقا 

ولی هروقت بحث رسمی کردن رابطه میاد این آتیش میگیره پس کی حرف بزنم

2740
اره بخدا امتحانش کن جواب میده.نقطه ضعف اقایونه

این میره دیگه نمیاد و من باید بدوم دنبالش البته مدت زیادی ولش نکردم تا حالا

ولی هروقت بحث رسمی کردن رابطه میاد میگه شرایط نداره بحث نکن دعوا نشه 

اگه همسرم باشه بله

اگ اونوعصبی باشه مظلوم میشم بعد ی دقیقه میاد میگه ببخشبد🤣

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
خب چرا نمیخاد رسمیش کنه ی جای کار می لنگده عزیزم 

۸ ساله ☹️

میگه فعلا شرایط ندارم و یه بار میگه کلا نمیام اصلا هیچیش معلوم نیس منم دلم نمیاد این همه خاطره ۸ ساله رو تموم کنم کلا خودمم نمیتونم 

الان گرفتار شدم یه روز خوش ندارم

اینقدحرف میزنم بعدش یکم گریه الکی میکنم زود معذرت خواهی میکنه.میگه طاقته گریهاتو ندارم عزیزم منو ببخ ...

واااای دقیقااااااااا🤣🤣🤣🤣 البته زیاد نباید سر هرچی گریه کنی 

دیگ اثرش میره

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2706