2733
2734

چجوری وقتی تو نامزدیمون فهمیدن هیچی نداره بیکار 

و من خواستم طلاق بگیرم قیامت بپا کردن گفتن طلاق بگیری ما خودمون میکشیم تا آخر عمرم باید بسوزم بسازم چون اضافی بودم تو خونه پدر مادرم اگه نبودم ک جلو بدختیمو میگرفتن چقد گریه کردم چقد رنج کشیدم فقط چون از حرف مردم میترسیدن چون سنم بالا رفته بود و خواستگار کم داشتم چون بچه اول بودم 

خدایا میبینی منو کمکم کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز باید تنهاییتو بپزیری و خودت دستت و بزاری روی زانوت پاشی و زندگیتو درست کنی. یه حرفه یاد بگیر مثل شمع سازی و .... که درامد داشته باشه. یکم پول دربیاری واسه خودت. چهارتا کتاب بخر سمینار گوش کن. اول خودتو بساز بعد زندگیتو

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
عزیز باید تنهاییتو بپزیری و خودت دستت و بزاری روی زانوت پاشی و زندگیتو درست کنی. یه حرفه یاد بگیر مث ...

کتاب میخونم اما بیرون نمیتونم کار کنم زود حالم بد میشه ضعف عضلانی دارم تو روستا زندگی میکنیم تا شهر با ماشین نیم ساعت راهه تازه نیم ساعت هم باید راه برم برسم ب خیابونی ک تاکسی داره ماشین بگیرم حقوق ها کمه نسبت به ساعت کاری لیسانس هم دارم اما کاری نیست 

چقد تنهام و چ خوب گفتی تنهاییم رو باید بپذیرم 

خدایا میبینی منو کمکم کن 
2740
کتاب میخونم اما بیرون نمیتونم کار کنم زود حالم بد میشه ضعف عضلانی دارم تو روستا زندگی میکنیم تا شهر ...

الکی اه و ناله کن. بگرد ببین تواون روستا چیکار میتونی بکنی. مثل پرورش گل و گیاه و ... بعد از طریق روبیکا و اینستا بفروش.

دنبال راه حل باش نه دلیل برای اینکه نتونی خوشبخت باشی. بقیه رو ول کن. هرکس یه اندازه میتونه کمکت کنه. ولی الان توخودت هم به خودت کمک نکردی. 

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام