2733
2739

خواستم تجربه خودمو بگم شاید به درد کسی بخوره. من ۴سال درگیر عفونت قارچی و باکتریایی بودم. انواع و اقسام داروها رو مصرف کردم از آنتی‌بیوتیک‌های قوی و داروهای ضدقارچ گرفته تا داروهای طب سنتی مثل شیاف ماریانا و عنبرنسارا و... .بالاخره متوجه شدم که تو دسشویی باید خودمو با آب سرد بشورم آب گرم یا ولرم باکتری‌های مفید رو از بین میبرن. دوم اینکه شیرینی رو کلا حذف کردم من امتحان کردم حتی اگه یه دونه شکلات یا شیرینی بخورم فورا سوزش اون ناحیه شروع میشه. سوم از شیاف لاکتواژ که یه پروبیوتیک برای واژن هست استفاده کردم. چهارم اینکه خودتونو با آب و سرکه یا آب و جوش شیرین نشورید چون ph اون ناحیه رو تغییر میده و بدتر میشه. و در نهایت همیشه خشک نگه‌دارید و تو خونه شلوار نخی بدون لباس‌زیر بپوشید

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون لباس بایدبگردی توخونه لباس زیرخودش عامل عفونته منم بااین روش خوب شدم

من قبلا هم لباس‌زیر نمیپوشیدم ولی بدون رعایت نکات دیگه خوب نشدم. آب سرد و حذف شیرینی و استفاده از شیاف پروبیوتیک

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2728
آخه آب سرد ?

بله آب سرد اینو یه پزشک زنان گفت که آب گرم برای کسانی که مستعد عفونت هستن خوب نیس

امتحان می‌کنم 🥶

آب سرد منظورم آب یخ نیس که تو این فصل سال همون آب شیر خوبه دیگه

2740