2737
2739
عنوان

حذف تاپیک

45 بازدید | 6 پست

@niniyar_1  

سلام چرا تاپیکهایی که پی وی براتون میفرستم حذف نمیکنید

بارها پیام دادم بهتون نزدیک یکماهه

الانم یکساعتی میشه پیام دادم

لطفا رسیدگی کنید

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

منم زیادتاپیک گزاشتم حذف نکردن الان دیگه نمیتونم لینک بزارم تو تاپیکشون نمیدوتن چرا

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
منم زیادتاپیک گزاشتم حذف نکردن الان دیگه نمیتونم لینک بزارم تو تاپیکشون نمیدوتن چرا

مگه نگفتن پی وی نی نی یار 1 بذارید الان

منم گذاشتم

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه نگفتن پی وی نی نی یار 1 بذارید الان منم گذاشتم

اره دریته.ولی الان چند وقته لینک تاپیک برام کپی نمیشه نمیدونم چرا

@ازسارابپرس    

میشه راهنماییم کنید

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2728
اره دریته.ولی الان چند وقته لینک تاپیک برام کپی نمیشه نمیدونم چرا @ازسارابپرس     م ...

سلام

مرورگرتون چیه؟

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
سلام مرورگرتون چیه؟

سلام عزیزم.

ینی بوس بهت یعنی ایول بهت که مثل سرعت نور حاصر میشی ایشاالله تنت همیشه سالم باشه خدا قوت.

گوگل عزیزم

سلام عزیزم. ینی بوس بهت یعنی ایول بهت که مثل سرعت نور حاصر میشی ایشاالله تنت همیشه سالم باشه خدا قو ...

ممنون لطف دارین.

🦋🦋🦋

1️⃣

2️⃣

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.