2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو سختترین شرایط هم حس نکردم خدا رهام کرده

فقط گاهی که می خوام از خدا گله کنم

میگم خدایا دمت گرم

اما واقعا در پس هر سختی و تنشی و فهمیدم حکمتی بوده 

پس مطمین باش خدا هیچوقت رهات نمیکنه

2731

من دارم دیوونه میشم دیگه

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

نگو عزیزم تو به یاد خدا باش قطعا نشونه های خدا رو تو زندگیت میبینی فقط بشین به داشته هات قشنگ فکرکن نمیشه خدا فقط مال روزای خوب باشه که بگیم خدایا شکرت 

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
2738

اینو نگو لطفاااااا   من هم توشرایطت بودم   و دقیقااا همین فکرو میکردم ولی توهم بنده ی خوبی باش   خدا غیرممکنه فراموشت کنه  ....  همه ی ماها توزندیگمون اینی ک میگی رو تجربه کردیم یا بعضی وقتا میکنیم   لحظات خیییلی سخت رو ولی اینو بدون خدا   مهربووون ترین هست  به تو    داناترییین هست به زندگیت و حتی درونی ترین احساساتت ک خودت خبرنداری  و تواناترین موجود هست  ...   اصلا نمیگنجه ک بگی رهام کرده .... توهم بنده خوبی باش  اون یقینااا واست بهترین هارو میخواد و درست میکنه   به خدا هیچ کدومشو شعار ندادم   باچشمام تو زندگی خودم و بقیه دیدم  

و یک چیز دیگ ک بهش رسیدم  هیچ وقت تو دنیا به فکر این نباش ک به آسایش و راحتی مطلق برسی چون ذات دنیا اینطور نیست   حالا هرکی هرچه قدم خودشو بکشه یه گوشه ای یه غمی داره 

می بینی با همه ی بزرگ ایش بازم ما براش تعیین تکلیف می کنیم گاهی .

اره متاسفانه

فکر کنم بهمون میخنده و بغلمون میکنه و میگه صبر کن ببین برات بهتر از چیزی که می خوای میکنم

من خودم میدونم خیلی بنده بدیم

خوبی عزیزم 

اما منم که بنده ی خوبی نیستم و بازم میفهمم خدا خیلی دوستم داره

برای خدا خوب و بد بنده اش باعث نمیشه دوستش نداره

مهر و محبت خدا به بنده اش حتی ببشتر از مهر و محبت مادر به فرزنده همونقدر بی نظیر و همیشگی و بی چشمداشت

2706