2733
2739
جداشدن جسارت میخاد کاش منم جسارت جداشدن رو داشتن

واقعا سخته اخه ببین یه عمر با یکی زندگی ونی بعد مال تو نباشه به من هر بدی کرد هر چی کرد اما باز عاشقانه دوسش داشتم 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا سخته اخه ببین یه عمر با یکی زندگی ونی بعد مال تو نباشه به من هر بدی کرد هر چی کرد اما باز عاشق ...

همیشه اونایی که مهربونن و دیگران رو بیشتر از خودشون دوسدارن بیشتر ضربه میبینن

ای داد خیانت درچه حد بوده؟ باز با ندانم کاریاش میشه کنار اومد ولی خیانت .....💔💔💔💔💔

فقط قرار کافه ..  الانم میدونم بخواد بوتیک بزنه یا یکم وصعیت دختزا جامعه بدتر از این اینا بشه .. میدونم شاید اطرافش یه دختزر خوشکل ببینه .. اونموقع اون ول کرد چون اون در حد من نبود زشت بود تازه با کلی کارا زیبایی من نچرال نچرال ولی خوب میترسم از روزی که یهو یه حوری اطرافش باشه مطمئنم که میره باز سمت خیانت اینا 

2728
همیشه اونایی که مهربونن و دیگران رو بیشتر از خودشون دوسدارن بیشتر ضربه میبینن

دیروز انقد ناراحت شدم گفتم دوست پرسید زنت پیشته پشت تلفن اونجور جواب دادی .. برگشت گفت کی تورو ادم حساب میکنه دیدم راس میگه تو خانواده شوهرم هیچ کیس من ادم حساب نمیکنه  تو دوستاشم این مگه من ادم حساب کرد که کسی من ادم حساب کنه نهایت بدی هارو بهم جلو جمع کرد جوری که پسر جاریم  دلش به من میسوخت .. ولی هیچکس ادم حسابم نمیکنه چون شوهرم با من اینکار کرده اما همه زناشون کشیدن رو عرشا ..زناشونم هیچکدوم در حد من نیستن.. من انقد خوبی کردم به اطرافم اما همه جز بدی جز بی اهمیتی به من کاری نکردن دلم داره تیکه تیکه میشه

دیروز انقد ناراحت شدم گفتم دوست پرسید زنت پیشته پشت تلفن اونجور جواب دادی .. برگشت گفت کی تورو ادم ح ...

مث همیم گلم

تنها امید من ب خداست یروز این دل شکستمو بند بزنه

چون شوهرم هیچ جای این زندگی حس زن بودن رو بهم نداده حس اینکه شریک زندگیشم

2738
همیشه همین بوده کسی رو که دوست داری  دوست نداره  کسی رو که دوسش نداری دوست داره  ا ...

من انقدر دور سرش چرخیدم که ... البته خوددشم چهرشه خیلی خوبه شبیه سینا درخشندس و مسعود صادقلو میریم بیرون اینا میبینم همش دخترا بهش نگاه میونن اینا اینم خودش کم نمیداره از چشم شوریا . اما اونا توجهشون روش هست فک میکنم نمیتونم دیگه از پسش بر بیام ... اخرش بالاخره بازم یه خیانت میکنه اونسری گفت بابا اون  همینجوری باهاش دوس شدم دوسش نداشتم که هیچ از چهرشم خوشم نمیاد اصلا هی دوستم فحش میدم این چیه سر. راه من گذاشتی  ولی میدونم فردایی یکی بیاد که .. اوون موقع ها میگفت سزر کارم یه بار یه دختر دبدم خ چهرش خوب بود دلم لزید یه بار هم تو دانشگاه بود .. 

مث همیم گلم تنها امید من ب خداست یروز این دل شکستمو بند بزنه چون شوهرم هیچ جای این زندگی حس زن بود ...

وای انگار همه حسات حسا منه یه اهنگه بود میگفت  رفتنی میره تو حالا هی به پاش بمون بساز دل که نداره ...

پای لک لکی یعنی چی ؟ 

لاغرر مردنی پا من انقد پر نیستا همه جا میرم یایز شلوار میگم تعجب میکنن میگن بهش نمیاد اخه این سایز باشه .. قدمم بلنده .ولی خوب یکم وزنم ۵۸ میشه بهتر میشه پاهام اما صورتم لاعر مردنی میشه پولم ندارم چیزی بزنم صورتم 

عزیزم عشق و دوسداشتن ب زیبایی نیس.اگه عشقش واقعی بود زشتم بودی زیبا میدیدت. جونتو رها کن و برو.شاید ...

چرا میبینم دیگه شوهرم خیلی به زیبایی اهمیت میده .. الان اکثر جامعه اینه 

خیانت کرده بهت میگه بیا طلاق بگیریم هی میگه نمیخوادت تو موندی؟؟؟؟؟ برو چندوقت برو یک ترس بنداز تودلش ...

قبلا خیانت کرده بود ۶ ماه پیش الان نه بخشیدمش الان باز میگه جدا شیم خیانت نیس الان 

قبلا خیانت کرده بود ۶ ماه پیش الان نه بخشیدمش الان باز میگه جدا شیم خیانت نیس الان 

الانم که میگه تو باشی من چشمم دنبال دیگرانه ؟؟؟؟

برو مشاور راهنمایی ات کنه ولی این زندگی ارزش نداره

نزاشته بری چون میخواد خودش کسی باشه که نمیخواد  به غرورش اینطوری بر میخوره خودت بری 

برای چی عمرتو هدر با این آدم ؟

هر لحظه ازعمرت داره هدر میشه وقتی میگه معلوم نیست چی بشه مشخصه یه روزی میخواد جدا بشه فعلا معلوم نیست برا چی نگه داشته ، در غیر اینصورت این حرفا رو نمیزد 

2706