2737
2734

به شوهرم گفتم نمیخوام با اون دوست که باعث خیانتت شد کار بزنی ،گفت معلوم نیس هیچ تا اونموقع تو باشی یا نه منم گفتم کی جدا میشیم همین هفته جدا شیم پاشدم ۰مدونم برداشتم گفتم بگو کی بریم شهرم .. گفتم نمیکشم دیگه از این جهنمی که هر لحظه انگار تو میدون مین هستم انگار لبه یا طنابم هر روز ترس استرس جدایی من مرد نیم بند نمیخوام بابا تا کی اینجوری دو دل بابا من نمیخوام دیگه نمیکشم من انقد زجر نده این پیامکارو بهش دادم بعد اینکه رفت ،

(رفتم چمدون برداشنم اومد با خنده گفت کجا جمع میکنی گفتم مگه نگفتی ده روز دیگه الان عصبیم میخوام جمع کنم لباسام ،گفت حالا معلوم نیس منم بغض کردم گفتم نمیخوام خسته شدم دیکه انقد با پنبه سر نبر )نمیکشم دیگه منم چهرم خوب ۸۰ درصد خوشکلم چش رنگی فقط حوری نیستم بیرون میزم انقد ازم تعریف میشه ولی خوب تنها ایرادم صورت لاعرم داریم حرفا جدا میزنیم .. شوهرم ده ساله همش فکر جدایی که نداشته بچشم بشه حتی حس میکنم من ده سال بعدم دوباره شرایطم همین بهتر نمیشه بدترم میشه خسته شدم از اینکه شوهرم اینقد تو زندگی دو دل فقط خیلی دوسش دارم نبودنش برام درد دارم زجر کش میشم 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر دلم میخواست بچه دار بشم بابا بچم باشه عین ادم زندگی کنیم اخه چرا میگه ۳۴ سالم بعد این ده سال عمر مفید دارم میخوام جونی کنم ده سالی میشه ازدواج کردیم بچه نداشته بشه همیشه دو دل بود جدا شه یا بمونه خوش میدونه من اروم بسازم ولی جالب اینه از چهرمم بیرون خیلی تعرف میکنن اینا اما به چشمش نیستم...

2731

عزیزم قراره چند بار زندگی کنی .اصلا می دونی چقدر عمر می کنی .چرا زندگیت رو هدر می دی کنار کسی که این قدر عذاب می کشی محترمانه جداشو مطمئن باش خوشبخت تر میشی

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
خیانت کرده ؟مشکلتون چیه الان ؟

۶ ماه پیش خیانت کرد بعد یه ماه رفتم اومد گفت پشیمونم برگردیم سر زندگیم یه سالی بمونیم نشد جدا شیم اینا وقتی برگشتم ابراز پشیمونی کرد اینا بعد تا عید ۱۳ خوب بود ادم دهن بینی دوستاش میگن نمیدونم بوتیک بزنیم اینا ‌‌ یا سفر خارجی اینم خونش تو بورسم از دست داد بعد اون بی هدف شد زندگیش هی تلاش کرد اون پول برگرده بر نگشت ،الان رفته بیت.   کوین هی امید داره پولش برگرده ولی خوب میگه خودمم نمیدونم هدفم چیه ده سال بدون هدف زندگی کردم مگه چقدر عمر میکنم گفتم مانع هدفات منم طرف زن داره به هدفاشم میرسه یا انقد پر خرج پر توقع نیستم که بگم از پسم بر نمیای و..

بودنت با اون درد و زجرتو بیشتر میکنه،ده سال گذشته حسش درست نشده ازین به بعدم نمیشه با عزت جدا شو،تو ...

من اعتماد به نفسم صفره بچه ها اینجا میدونن ۶ ماه پیش .. اما وقتی میبینم در میام بیرون چقدر ازم تعریف میشه اینا بعد میام خونه میبینم شوهرم هیچکدومشون به چشش نیس منم خودم مریضم شاید هیچوقت ازدواج نکنم دیگه .. میدونم خیلی دلتنگش میشم خیلی خیلی دوسش دارم 

2740
۶ ماه پیش خیانت کرد بعد یه ماه رفتم اومد گفت پشیمونم برگردیم سر زندگیم یه سالی بمونیم نشد جدا شیم ای ...

ای داد خیانت درچه حد بوده؟ باز با ندانم کاریاش میشه کنار اومد ولی خیانت .....💔💔💔💔💔

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔

خیانت کرده بهت میگه بیا طلاق بگیریم هی میگه نمیخوادت تو موندی؟؟؟؟؟ برو چندوقت برو یک ترس بنداز تودلش دیگه زنگ نزنی پیام ندی خرابش بکنی وقتی ترسید میخوای بری یک فرصت یک ماهه بده خوب شد اوکی نشد برو تو زیبایی ارزشمندی مردت بلد نیست جوری باهات رفتارکنه احساس ارزشمندی بگیری

من اعتماد به نفسم صفره بچه ها اینجا میدونن ۶ ماه پیش .. اما وقتی میبینم در میام بیرون چقدر ازم تعریف ...

بی شک بی شک بی شک پشیمون میشه...تو جمع کن برو یه مدت بی محلش کن تظاهر کن قصدت برای جدایی جدیه ببین چطوری به غلط کردن میوفته...حسم میگه دوست داره فقط جوگیره،بترسونش بزار ببینه تو نبودت چی به سرش میاد 

عزیزم قراره چند بار زندگی کنی .اصلا می دونی چقدر عمر می کنی .چرا زندگیت رو هدر می دی کنار کسی که این ...

من میدونم ده سال دیگه هم این همینه ،اصلا فک کن با مادر شوهرم یه بار رفتم بیرون ۳ نفر ازم خواستگاری کردن چه تعریفایی کردن ازم جلو مادر شوهرم همش جلو مادرش بهش گفتم نگه دروع میگی ... ،ولی میبینم کافی یه نفر یکم خوشکل تر از من ببینه .. من خوب ایرادایی دارم اما زشت نیستم فقط صورتم لاغر و پاهام طبق خواسته اون لک لکی نیس ،

اما کافی هر دختری ببینه بیرون منقلب بشه ... اصلا به چشمش نیستم اصلااا حتی جلو خودشم ازم تعریف کردن اما اصلا به چشمش نیستم دلش حوری میخواد یعنی ده ساله هر روز  دو دله جدا شه یا بمونه یه روز عاشق یه روز فارغ

بی شک بی شک بی شک پشیمون میشه...تو جمع کن برو یه مدت بی محلش کن تظاهر کن قصدت برای جدایی جدیه ببین چ ...

قبلا یه دعا نویس بود یه سری فلکیم محاسبه کرد گفت اتفاقا مهمت تو این سالاس قبلی همش درست بود یکیشم سن الانم بود.. ،حس میکنم جدا میشیم  تا الان دو بار تا مرحله جدتیی رفتیم اشتی کردیم مشاوررمم همین میگه میگه  برو اصلا بهش پیام نده

2706